Mi Band 6 alınır mı?

Tekrar kurulum yaptım sadece hesabımdaki verilerin kalmasını ve PAI - sağlık bilgilerini kabul ettiriyor. Kamera kontrolünü nasıl bulacağım? Uygulamadan ayarı varsa resimle anlatabilir misiniz? Teşekkürler.
Burada anlatmışlar bir şey ama bilmiyorum.

Burada anlatmışlar bir şey ama bilmiyorum.

Maalesef olmadı. Cihaz mı sıkıntılı? @Yener K. @489798

Maalesef olmadı. Cihaz mı sıkıntılı? @Yener K. @489798
Cihaz sıkıntılı değildirde ya elinizdeki revizyonda belki bir destek yoktur belki de elinizdeki cihazla alakalıdır belki de başka bir şey bilemiyorum ancak kamera kontrolü (bence) pekte gerekli bir özellik değil ondan çokta sorun etmeyin derim (kendi saatimde bile bir kez çalışıyor mu diye denedim sadece).

Cihaz sıkıntılı değildirde ya elinizdeki revizyonda belki bir destek yoktur belki de elinizdeki cihazla alakalıdır belki de başka bir şey bilemiyorum ancak kamera kontrolü (bence) pek de gerekli bir özellik değil ondan çok da sorun etmeyin derim (kendi saatimde bile bir kez çalışıyor mu diye denedim sadece).

Kullanmak denemek istiyorum. Cihaz sıkıntılı olabilir belki. Mi Fit üzerinden ayar yok mu?

@Leon Dayı
İki konu öncesinde Mi Band 6’da su şekilde olduğunu söylemişler belki sizin cihazda o şekildedir.

Mi Band 6'da Kamera Kontrolü​

Mi Band 6'nızdaki küçük ekrandan kamera deklanşör düğmesini kontrol etmek için kullanışlı bir özellik de vardır.
Telefonunuzda kamerayı başlatın
  • Mi Band 6'nızda dikey olarak kaydırın
  • Fotoğraf çekmek için Kamera seçeneğine dokunun ve beyaz dairesel düğmeye basın (yukarıda belirtilen yöntemi kullanarak kamera düğmesini Uygulamalar menüsünün ilk sayfasına da getirebilirsiniz)

@Leon Dayı
İki konu öncesinde Mi Band 6'da su şekilde olduğunu söylemişler belki sizin cihazda o şekildedir.

Mi Band 6'da Kamera Kontrolü​

Mi Band 6'nızdaki küçük ekrandan kamera deklanşör düğmesini kontrol etmek için kullanışlı bir özellik de vardır.
Telefonunuzda kamerayı başlatın
  • Mi Band 6'nızda dikey olarak kaydırın
  • Fotoğraf çekmek için Kamera seçeneğine dokunun ve beyaz dairesel düğmeye basın (yukarıda belirtilen yöntemi kullanarak kamera düğmesini Uygulamalar menüsünün ilk sayfasına da getirebilirsiniz)

Olmadı. Mi Band 7 kullanan arkadaşlarımız varsa konuya cevap verirlerse sevinirim.

@Leon Dayı
Çözüm degil ama Reddit’te bu durumdan kimi kullanıcılar bahsetmiş sanırsam bir tek sizinle olan bir durum değil bu hatta bir kullanıcı OnePlus Nord cihazında kamera uygulamasının olmadığını ama aynı bilekliği iPhone X ile eşleştirdiğinde olduğundan falan bahsetmiş, sanırım benzer bir durum sizin içinde geçerli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Leon Dayı
Çözüm degil ama Reddit'te bu durumdan kimi kullanıcılar bahsetmiş sanırsam bir tek sizinle olan bir durum değil bu hatta bir kullanıcı OnePlus Nord cihazında kamera uygulamasının olmadığını ama aynı bilekliği iPhone X ile eşleştirdiğinde olduğundan falan bahsetmiş, sanırım benzer bir durum sizin içinde geçerli.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne yapacağım? Oppo A55 kullanıyorum.

Geri
Yukarı