Mi Band 6 fiyatı

M3rl1n1

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi- Gelecekte Mühendis
Arkadaşlar merhaba. %80 spor odaklı kullanmak için Mi Band 6 alma düşüncesindeyim. Daha önce hiç akıllı bileklik vs. kullanmadım. Şu anki 360 liralık fiyatıyla sizce alınır mı yoksa ne kadar beklemek gerekir? Sporda kullanırken değerler ne kadar tutarlıdır? Ya da spor için uygun bir ürün müdür? Mi Watch almak daha mı mantıklı olur? Fikrilerinizi belirtirseniz çok sevinirim.
Not: Ağır spor aktivitesi altında kullanmak üzere almak istiyorum. Yoğun olarak vücut geliştirme ve bazı Amerikan Futbolu antrenmanlarında kullanmak için.

Arkadaşlar merhaba. %80 spor odaklı kullanmak için Mi Band 6 alma düşüncesindeyim. Daha önce hiç akıllı bileklik vs. kullanmadım. Şu anki 360 liralık fiyatıyla sizce alınır mı yoksa ne kadar beklemek gerekir? Sporda kullanırken değerler ne kadar tutarlıdır? Ya da spor için uygun bir ürün müdür? Fikrilerinizi belirtirseniz çok sevinirim.

Şu an fiyatı çok iyi, Hepsiburada'da ise ilk alışvereşe özel 50 TL indirim :)

Arkadaşlar merhaba. %80 spor odaklı kullanmak için Mi Band 6 alma düşüncesindeyim. Daha önce hiç akıllı bileklik vs. kullanmadım. Şu anki 360 liralık fiyatıyla sizce alınır mı yoksa ne kadar beklemek gerekir? Sporda kullanırken değerler ne kadar tutarlıdır? Ya da spor için uygun bir ürün müdür? Fikrilerinizi belirtirseniz çok sevinirim.

Mi Band3 kullanıyorum A101'de 100TL'ye almıştım çok para verilmesi tarafında değilim.

Spor için alınır bende Mi Band 4 var memnunum fiyatı daha düşer mi bilmem ama birazcık yüksek.

Değer doğruluğu benim için önemli bir etken. Sizce bu saatte sonuçlar tutarlı mı? Ayrıca boyutu sizce yoğun antrenman sırasında rahatsız eder mi ?
Nabız, doğru. Tansiyon hastası olduğum için buna dikkat ederek aldım. Spor modlarında koşu bandı sonrası zaten bant ile kalibre etmeniz için mesafeyi size soruyor. Açık hava sporunda ise zaten GPS'ten konum aldığı için konum bilgileri vs doğru. Spor salonunda aktif kullanmadım, ancak günlük kullanım ve evdeki koşu bandı kullanımımda herhangi bir rahatsızlık hissetmedim. Spor modları biraz az, sizin için önemli ise etken olabilir.

Geri
Yukarı