Mi Band 6 iPhone 6S Plus ile uyumlu mu?

Birisi42

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Mars
Merhabalar, 3 ay önce akıllı bileklik alacaktım anneme ama başka güzel bir bilezik aldım. Hazır Mi Band 6 da varken Anneler Günü için Mi Band 6 alayım dedim. Mi Band 6 iyi midir? Ayrıca iPhone 6S Plus ile uyumlu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 3 ay önce akıllı bileklik alacaktım anneme ama başka güzel bir bilezik aldım. Hazır Mi Band 6 da varken Anneler Günü için Mi Band 6 alayım dedim. Mi Band 6 iyi midir? Ayrıca iPhone 6S Plus ile uyumlu mu?

Uyumlu diye biliyorum bileklik güzel mi fit ile bağlanıyor.
Kandaki oksijen değerini ölçme özelliği var.

Altında özel sensör var normalde Mi Band 5'te olacaktı ama Çin versiyonuna eklediler.
1620026465536.png

Bu Mi Band 6

1620026500127.png

Bu Mi Band 5 (kandaki oksijeni ölçemeyen)

Mi Band 6 çıkmış haberim yok. 😆

Mi Band serisi İphone ile uyumludur. Sorun olmaz. Bu arada ekranı büyük bir cihaz arıyorsanız buna bakabilirsiniz. Çok öneriliyor ama hiç kullanmadım.
1620027181852.png

Zamanında 250 TL'ye Mi band 4 almıştım, keşke bunu alsaydım diyordum. :D
Hocam kanıt var mı?
Okuldaki bir hoca Mi Band 4 kullanıyordu. Aynı uyumluluk 6 için de var, 8 de çıksa yine uyumlu olur. :D

Mi Band serisi İphone ile uyumludur. Sorun olmaz. Bu arada ekranı büyük bir cihaz arıyorsanız buna bakabilirsiniz. Çok öneriliyor ama hiç kullanmadım.
Eki Görüntüle 1004586

Zamanında 250 TL'ye Mi band 4 almıştım, keşke bunu alsaydım diyordum. :D

Okuldaki bir hoca Mi Band 4 kullanıyordu. Aynı uyumluluk 6 için de var, 8 de çıksa yine uyumlu olur. :D
Hocam kendime değil de anneme alacağım. Annem ayağından ameliyat oldu 3 ay önce 1, 2 ay sonra ayakkabı giyebilecek ayakkabı giyince yürüyüş yapar, bakar diye almak istiyorum. Bir de o attığınız görselin modeli nedir?

Mi Band serisi iPhone ile uyumludur. Sorun olmaz. Bu arada ekranı büyük bir cihaz arıyorsanız buna bakabilirsiniz. Çok öneriliyor ama hiç kullanmadım.
Eki Görüntüle 1004586

Zamanında 250 TL'ye Mi Band 4 almıştım, keşke bunu alsaydım diyordum. :D

Mi Band 4 bende de var okulda virüs gibi yayılmıştı Mi Band 6 ekranı oldukça büyüdü ama daha büyük isterseniz.

Geri
Yukarı