Mi Band 7 güncelleme yaparken kapandı

Jazir

Hectopat
Öncelikle merhaba, yaklaşık 1 ay önce Mi Band almıştım 1 aydır da güzel bir şekilde kullanıyordum lakin 2 gün önce saat birden yeniden başlamaya falan başladı 5 6 kez yeniden başlayıp durdu geçen haftalarda da aynı durum olmuştu sanırım bileklik güncelleme yaparken olan bir durum her neyse Mi Fit uygulamasından kontrol ettim güncelleme gelmişti güncelle ye bastım saati bıraktım masanın üstüne 2 dakika ayrıldım oradan geldiğimde saat kapanmıştı şarja takayım açılır dedim taktığımda yeşil yazılarla factory reset atmam gerektiği yazıyordu onaylamak için şarj kablosunu 5 kez takıp çıkarın diyordu yaptım ama resetten sonra saatin kurulum ekranı tıkalı kaldı normalde QR kodun altında talimatlar yazması gerekiyordu ekranda sadece QR kod var uygulama üzerinden bağlıyorum bağlanıyor ama saatin ana kadranı gelmiyor mavi Bluetooth işareti takılı kalıyor adımları falan sayıyor bildirim gelince titriyor başka hiçbir tepki vermiyor. Bilen birileri veya diğer modellerde böyle bir durum başına gelen var mı Xiaomi'ye yazdım teknik servise verin diyor, ürünü Hepsiburada'nın kendisinden aldım ama şehir dışındayım o yüzden servise veremiyorum. Çözüm yolları bilen var mı bu saati nasıl resetleyebilirim 3. parti uygulamalar varmıdır bu iş için?

Dosya Ekleri

• IMG_20220811_174134.jpg
    IMG_20220811_174134.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_20220812_141207.jpg
    IMG_20220812_141207.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı