Mi Band kullanıcıları hangi kordonu kullanıyor?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
İyi akşamlar. Haftaya bir tane kordon almak istiyorum, fakat kolumu yormayacak ve bileğimi rahatsız etmemesini istiyorum. Mi Band kullanıcıları hangi kordonu tercih ediyor?

Yanında gelen orijinal siyah kordon. Yanına alırken kaliteli almanızı öneririm. 40-50 TL'lik olanlar çok kalitesiz oluyor.

Şu an kendisiyle gelen klasik plastik siyah kordonu kullanıyorum. Ekstra mor olanını satın almıştım.

Klasik kordonu güzel. Ama ben şöyle şekilli bir şey istiyorum abi. Bir de kolumda hiç varlığını hissettirmeyen ipli bir şey istiyorum. Siz kaçıncı seri kullanıyorsunuz abi?

Yanında gelen orijinal siyah kordon. Yanına alırken kaliteli almanızı öneririm. 40-50 TL'lik olanlar çok kalitesiz oluyor.

40-50 liralık zaten pahalı hocam😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik kordonu güzel. Ama ben şöyle şekilli bir şey istiyorum abi. Bir de kolumda hiç varlığını hissettirmeyen ipli bir şey istiyorum. Siz kaçıncı seri kullanıyorsunuz abi?
Hasır kordonların görüntüsü de dokusu da hoş oluyor. Tercih edilebilir. Yakın zamanda ben de öyle bir şey almayı planlıyorum. Ben şu anda Mi Band 6 kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı