Mi Box Disney+ çalışmıyor

Arkadaşlar merhaba,

Mi Box 4K sorunsuzca tüm uygulamaları çalıştırıyor fakat Play Store'dan indirdiğim Disney+ uygulaması Disney+ logosundan ileri gitmiyor.
Bu hatayı tecrübe eden var mı?

İnternet kablosuz. İnternet hızı minimum 30 Mbps ve diğer box uygulamaları sorunsuz çalışıyor. Uygulamayı 3 kere silip tekrardan kurdum.
Aynı ağ üzerinden telefonlardan giriş yapılabiliyor.

Merhaba bende de aynı sorun var hatta xiaomi ya mail attım sosyal ağlardan birde şikayet var de bildiri yaptım net bir çözüm şuan için bulamadım.

Arkadaşlar, tarihi ve saati girmeniz gerekiyor. Youtube dan da izleme yapmıyorsunuz değil mi?
yok yok tarih ve saat değil herşey çalışıyor sadece disney plus

Ben Xiaomi ile konuştum telefondan senkron yaptıysan dosya ekli değilse gözükür ama açamaz diyor gidince Xiaomi içindeki Disney'i silip yeniden yükleme denemesi yapın dediler

Yok yok tarih ve saat değil her şey çalışıyor sadece Disney Plus.

Ben Xiaomi ile konuştum telefondan senkron yaptıysan dosya ekli değilse gözükür ama açamaz diyor gidince Xiaomi içindeki Disney'i silip yeniden yükleme denemesi yapın dediler.

Bende arada açmıyor genelde giriyor ama Mi Box 4K.

Akşam eve gidince deneme yapacağım arkadaşlar o zaman bilgi veririm

Merhaba arkadaşlar, sorunu tamamen çözdüm. Xiaomi 4 s açıp uygulamalara girin ve Disney Plus kaldırıp yeniden yükleyin sorun ortadan kalkıyor bende işe yaradı

Arkadaşlar ilk defa kuruyorsanız ve bütün programlar çalışıyor ama sadece mi s 4K Disney açmıyorsa yapılacak basit
Uygulamalara girin mi s 4K da Disney'i oradan kaldırıp yeniden kurun düzeliyor bende işe yaradı lütfen deneyin.

Son düzenleme:
Disney+ bende yok Google Play de :( sizde nasıl çıkıyor

Nasıl andriod tlf kullanıyorsan telefon ile mi eşleştir me yapman gerek ortak Wi-Fi ile bağla baştan ikisini de sonra me kurulum yap orada Disney çıkarsa sil yok çıkmaz ise o zaman zaten Google Play tlf me geçeceği için oradan Disney indir böylelikle çözülür.

Nasıl andriod tlf kullanıyorsan telefon ile mi eşleştir me yapman gerek ortak Wi-Fi ile bağla baştan ikisini de sonra me kurulum yap orada Disney çıkarsa sil yok çıkmaz ise o zaman zaten Google Play tlf me geçeceği için oradan Disney indir böylelikle çözülür.

Ben yazdığınızdan hiçbir şey anlamadım kusura bakmayın

Ben yazdığınızdan hiçbir şey anlamadım kusura bakmayın

Xiaomi 4K kurulumunu yaparken Android tlf ile eşitleyelimmi deniliyor orada ortak Wi-Fi üzerinden telefonu Xiaomi bağlayalım otomatikman Xiaomi içinde Google Play dosya çıkacak ve uygulamalar oradaki Disney Plus kaldırıp yeniden kuralım bu kadar.

Xiaomi 4K kurulumunu yaparken Android tlf ile eşitleyelimmi deniliyor orada ortak Wi-Fi üzerinden telefonu Xiaomi bağlayalım otomatikman Xiaomi içinde Google Play dosya çıkacak ve uygulamalar oradaki Disney Plus kaldırıp yeniden kuralım bu kadar.

Şöyle bir durum var Mi Box s dede yok uygulama benim telefondada yani 2 markette yok.

Geri
Yukarı