Mi Note 10 Lite aniden kapandı

Rinefalk

Decapat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2.5 Yıldır kullandığım Mi Note 10 Lite cihazım oyun oynarken aniden kapandı. Telefonu açmayı denedim, güç düğmesi ve ses kısma düğmesine basılı tuttuğum halde hala açılmıyor. Bir çözümü var mıdır yoksa servise mi göndereyim?

2.5 Yıldır kullandığım Mi Note 10 Lite cihazım oyun oynarken aniden kapandı. Telefonu açmayı denedim, güç düğmesi ve ses kısma düğmesine basılı tuttuğum halde hala açılmıyor. Bir çözümü var mıdır yoksa servise mi göndereyim?
Ses Açma+Açma Düğmesine Basılı Tut.

Yine açılmaz ise şarjda bir süre bırak.

2.5 yıldır kullandığım mi Note 10 Lite cihazım oyun oynarken aniden kapandı. Telefonu açmayı denedim, güç düğmesi ve ses kısma düğmesine basılı tuttuğum halde hala açılmıyor. Bir çözümü var mıdır yoksa servise mi göndereyim?

Çok çok yüksek ihtimal anakart sorunu. CPU reball yapmak gerekebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her usta yapamaz. Acemi ustaya denk gelirseniz o telefon çöp olur. Benim Mi 10T'nin çöp olduğu gibi.

Son düzenleme:
Çok çok yüksek ihtimal anakart sorunu. CPU reball yapmak gerekebilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Her usta yapamaz. Acemi ustaya denk gelirseniz o telefon çöp olur. Benimkinin çöp olduğu gibi.
Yazılımsal olma ve ya batarya sorunlu olma ihtimali daha yüksek. Durup dururken hasarsız,sıvı temassız cihaz da anakart sorunu olması düşük bir ihtimal.

Yazılımsal olma ve ya batarya sorunlu olma ihtimali daha yüksek. Durup dururken hasarsız,sıvı temassız cihaz da anakart sorunu olması düşük bir ihtimal.
Tamda bu saydığınız şeyler yani sıvı temassız durup duruken gibi sözler hafıza entegresi bozulmasının belirtileri. Yazılımsal olarak durup dururken kapanma ihtimali neredeyse yok. Batarya olabilir ama çok düşük bir ihtimal.

2.5 yıldır kullandığım Mi Note 10 Lite cihazım oyun oynarken aniden kapandı. Telefonu açmayı denedim, güç düğmesi ve ses kısma düğmesine basılı tuttuğum halde hala açılmıyor. Bir çözümü var mıdır yoksa servise mi göndereyim?

Hocam arka kapağı ısıtarak söküp test point noktalarına cımbız gibi bir şeyle dokunup cihazı EDL moda almayı deneyebilir misiniz?

Tamda bu saydığınız şeyler yani sıvı temassız durup duruken gibi sözler hafıza entegresi bozulmasının belirtileri. Yazılımsal olarak durup dururken kapanma ihtimali neredeyse yok. Batarya olabilir ama çok düşük bir ihtimal.

Hocam arka kapağı ısıtarak söküp test point noktalarına cımbız gibi bir şeyle dokunup cihazı EDL moda almayı deneyebilir misiniz?
Daha EDL Moda almaya gerek yok. Batarya çok boşalmış bile olabilir ??

Geri
Yukarı