Mi Note 10'dan iPhone XR'a geçilir mi?

Exinie

Kilopat
iPhone XR'dan mi Note 10 geçtim fakat Android'den memnun değilim, uygulamalarda kamerası akıcı gelmiyor ama stok kamera uygulaması mükemmel çekiyor. Bir de arayüz donmaları yaşıyorum, boyutunu da sevmedim elime oturmuyor.

Batarya sağlığı %96 olan iPhone XR'a geçilir mi? A12 işlemcisi var bence değer ama yine de sormak istedim. Teşekkürler.

Mi Note 10'un piyasasını bilmiyorum ama @def2easy06 hocamın dediği gibi 11'e geçiş yaparsanız çok daha iyi olur. İkisi arasında dağlar kadar fark yok ama işlemci farkı var.

Kesinlikle hocam bir de şekli daha fazla olur daha estetik bir telefon özellikle su yeşili rengi çok hoş ama XR da güzeldir.

Hatta XR'da kullandığım kılıflarım da duruyor çok iyi olur benim için, ama siyah rengi. Beyaz olmasını çok isterdim. :(
Tamamdır herkese teşekkür ederim XR geçeceğim, belki olumsuz bir yanıt alırım diye konu açmıştım ama almadım. :D

Hatta XR'da kullandığım kılıflarım da duruyor çok iyi olur benim için, ama siyah rengi. Beyaz olmasını çok isterdim. :(

iPhone beyaz işini gerçekten güzel yapıyor ama siyahda asil durur hocam bence güzel tercih şimdiden hayırlı olsun güle güle kullanın.

Geri
Yukarı