Mi Pad 5 vs Honor Pad 8

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Kafam biraz karışık tablet henüz almadım. Mi Pad 5 vs Honor Pad 8 arasında kaldım. Bütçe 7000 TL. Şimdi de Mi Pad 5 işlemci vs. önde Honor Pad 8'in de ses kalitesi filan daha iyi diyorlar.

🔸 PUBG Mobile oynanacak.
🔸 YouTube'da dizi-film vb. izlenir.

Son olarak da 10 inç veya 11 inç PUBG Mobile için büyük olur mu yoksa rahat oynar mıyım?

Aradaki güç farkı çok fazla. Xiaomi Pad 5 üst düzey işlemci kullanırken, Honor Pad 8 alt düzey bir işlemci kullanıyor(orta düzey bile değil). Onun dışında ekran kalitesi ve batarya konusunda da Pad 5 daha üstün.

Xiaomi'de şöyle bir sıkıntı var ki: yazılım kalitesi kötü.
Honor'un yazılım kalitesi nasıl bilmiyorum, Huawei'den ayrıldığından beri hiç araştırdım.

Ama özellik ve donanım olarak(özellikle de işlemci konusunda) Xiaomi Pad 5'in aşırı düzeyde üstün kaldığını söyleyeyim.

Üstüne şunu diyebilirim: Ses kalitesi olarak Xiaomi ürünlerine güvenebilirsiniz. Tek ve en iyi yaptığı şey olabilir.

Kafam biraz karışık tablet henüz almadım. Mi Pad 5 vs Honor Pad 8 arasında kaldım. Bütçe 7000 TL. Şimdi de Mi Pad 5 işlemci vs. önde Honor Pad 8'in de ses kalitesi filan daha iyi diyorlar.

🔸 PUBG Mobile oynanacak.
🔸 YouTube'da dizi-film vb. izlenir.

Son olarak da 10 inç veya 11 inç PUBG Mobile için büyük olur mu yoksa rahat oynar mıyım?
iPad 8. İkisi arasından Mi Pad 5.

Yeni konular

Geri
Yukarı