Mi Stick nasıldır?

• Konuyu başlatan fuatm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B

fuatm

Hectopat
Bütçem 250. en uygun olarak bunu gördüm ama birkaç kötü yorum ile karşılaştım. kullanan var ise sorun yaşar mıyım acaba? yardımcı olursa sevinirim.

Tavsiye ederim kullan sorun çıkıncı da garanti 1-2 kez daha hata olursa 1'e 1 değişim yapıyor tavsiye ederim.

Bütçem 250. en uygun olarak bunu gördüm ama birkaç kötü yorum ile karşılaştım. Kullanan var ise sorun yaşar mıyım acaba? Yardımcı olursa sevinirim.

Buna bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçem 250. en uygun olarak bunu gördüm ama birkaç kötü yorum ile karşılaştım. Kullanan var ise sorun yaşar mıyım acaba? Yardımcı olursa sevinirim.

Eğer gezen insansan akrabalarının evine koydeki evine gideceksen yanında az yer kaplayacak bir akıllı televizyon istiyorsan al ama mi box daha iyidir. Eğer bütçeni arttiramiyorsan mi stick al.

Eğer gezen insansan akrabalarının evine koydeki evine gideceksen yanında az yer kaplayacak bir akıllı televizyon istiyorsan al ama mi box daha iyidir. Eğer bütçeni arttiramiyorsan mi stick al.
hiç yanıma almayacağım koyacağım tek bir yerde duracak sadece Netflix ,prime video,tv+,udemy, YouTube olarak kullanılcak

Geri
Yukarı