Mi Stick'e USB port çoğaltıcı takılabilir mi?

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Dün çok kaliteli olmayan bir USB port çoğaltıcıyı Mi Stick'in kendisine taktım ama televizyonu açtığımda lacivert bir ekran geldi, Mi Stick açılmadı. Acaba bu kullandığım çoğaltıcı yüzünden mi oldu yoksa böyle bir şey olmuyor mu? Mi Stick'e USB port çoğaltıcı eklemenin yolu var mıdır?

Ayrıca bu kumandayı alsam Mi Stick'e uyumlu olarak jiroskop mouse özelliği çalışır mı? https://www.hepsiburada.com/hava-fare-ses-yardimci-medya-kumanda-g10-pm-HB00000W421G

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım hocam. Bunu alabilirsiniz. Mİ Box S ile kullanan arkadaşım var. Öncesinde sizin gibi sıradan bir cihaz ile sorun yaşamıştı. Attığım cihazda harici güç beslemesi de var. Micro USB kablo ve adaptör ile daha iyi olur.

Anladım hocam. Bunu alabilirsiniz. Mİ Box S ile kullanan arkadaşım var. Öncesinde sizin gibi sıradan bir cihaz ile sorun yaşamıştı. Attığım cihazda harici güç beslemesi de var. Micro USB kablo ve adaptör ile daha iyi olur.
Hocam teşekkürler. Fakat ben bunu direkt Stick'in kendisine takmak istiyorum, güç vermek için oradan televizyona takacağım. Olur mu böyle?

Olur hocam. TV üzerinde bulunan USB ile besleyebilirsiniz.

Ama benim direkt bu çoğaltıcıyı Stick'e bağlandığım kablonun USB girişine takmam lazım. Evdeki kalitesiz çoğaltıcıyla denedim ama olmadı. Kaliteyle mi alakalı acaba?
Ben kendi Mi Box'um da bunu kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı.
Benimki Stick ya o yüzden Stick'e bağladığım kablonun ucundaki USB girişini çoğaltıcıya bağlamam gerekiyor. O sorun olur mu diye çok düşünceliyim. Boşa para vermek istemiyorum.

Ama benim direkt bu çoğaltıcıyı Stick'e bağlandığım kablonun USB girişine takmam lazım. Evdeki kalitesiz çoğaltıcıyla denedim ama olmadı. Kaliteyle mi alakalı acaba?

Yüksek ihtimal.

Hocam, bu cihazda USB portu var mı? Görsellerde göremedim. Sadece HDMI girişi ve Micro USB Adaptör girişi gördüm.

Hocam, bu cihazda USB portu var mı? Görsellerde göremedim. Sadece HDMI girişi ve Micro USB Adaptör girişi gördüm.
Yok Stick'in üzerinde sadece güç vermek için Type-C deniyor heralde telefon şarj aleti ucu orası var onun diğer tarafında da bildiğiniz USB giriş yeri var o USB girişini televizyona takmayacağım. İlk çoğaltıcıyı televizyona takıp gücü de onun üstünden vermek istiyorum.

Detaylı resim atabilir misiniz?

Geri
Yukarı