Mi Stick'e USB port çoğaltıcı takılabilir mi?

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Dün çok kaliteli olmayan bir USB port çoğaltıcıyı Mi Stick'in kendisine taktım ama televizyonu açtığımda lacivert bir ekran geldi, Mi Stick açılmadı. Acaba bu kullandığım çoğaltıcı yüzünden mi oldu yoksa böyle bir şey olmuyor mu? Mi Stick'e USB port çoğaltıcı eklemenin yolu var mıdır?

Ayrıca bu kumandayı alsam Mi Stick'e uyumlu olarak jiroskop mouse özelliği çalışır mı? https://www.hepsiburada.com/hava-fare-ses-yardimci-medya-kumanda-g10-pm-HB00000W421G

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• IMG_20210422_231238.jpg
    IMG_20210422_231238.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 248
  • IMG_20210422_231241.jpg
    IMG_20210422_231241.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 250
  • IMG_20210422_231336.jpg
    IMG_20210422_231336.jpg
    96,9 KB · Görüntüleme: 231
  • IMG_20210422_231337.jpg
    IMG_20210422_231337.jpg
    92,6 KB · Görüntüleme: 243
Tamam hocam. Bu cihazla çalışmayabilirler. Boşuna para vermeyin. Mİ Box S gibi değil.

Konuyu şimdilik kilitlemiyorum. Farklı çözüm getirenler de olabilir.

Konuyu şimdilik kilitlemiyorum. Farklı çözüm getirenler de olabilir.

Hem stick 1080p hem de stick 4K kullanan biri olarak öncelikle USB cogaltici desteklemiyor orayi sadece guc girisi için yapmışlar. 2- jiroskoplu kumanda destekler o cihazin değil kumandanin özelliği. 3- Bluetooth özellikli (2.4GHz kablosuz değil Bluetooth olan) mouse, klavye ve kumandalar ayarlardan aksesuar ekle denilerek eklenebiliyor. Fakat USB'den baglayanamiyor. Bunlari almak istemezseniz telefonunuza Bluetooth mouse programini indirip kullanabilirsiniz. O da işinizi goruyor.

Evet.
Konuyu aynı birebir yaşamış biri olarak az evvelki deneyimimden bahsedeyim bahsedeyim.
Piranha akıllı TV kumandası aldım.
Tv'm akıllı değil. Mi Stick 1080p kullanıyorum.
Akıllı kumandanın Bluetooth alıcısını tv'deki USB porta taktım. Mi Stick cihazı görmedi.
TV de akıllı olmadığı için kumanda da zaten aktif arama ve aranabilme tavırları sergileyemedi.
Tam olarak aklımdan geçen çakal plan, bu konu başlığındaki gibi; USB çoklayıcı ile bir şekilde kumandanın alıcısını mi stick'e dolaylı temas da olsa acaba hissettirebilir miyim? Derken burada adım adım okudum ki, hissetmiyormuş :)
Demek ki neymiş,
USB takabilmek istiyorsak Mi akıllı TV aparatımıza
stick ile box'un en temel farkını da böylelikle anlamış olduk; tüm YouTube uydur kaydır farklar saymaya uğraşadursun :)
Îyi seneler

Evet.
Konuyu aynı birebir yaşamış biri olarak az evvelki deneyimimden bahsedeyim bahsedeyim.
Piranha akıllı TV kumandası aldım.
Tv'm akıllı değil. Mi Stick 1080p kullanıyorum.
Akıllı kumandanın Bluetooth alıcısını tv'deki USB porta taktım. Mi Stick cihazı görmedi.
TV de akıllı olmadığı için kumanda da zaten aktif arama ve aranabilme tavırları sergileyemedi.
Tam olarak aklımdan geçen çakal plan, bu konu başlığındaki gibi; USB çoklayıcı ile bir şekilde kumandanın alıcısını mi stick'e dolaylı temas da olsa acaba hissettirebilir miyim? Derken burada adım adım okudum ki, hissetmiyormuş :)
Demek ki neymiş,
USB takabilmek istiyorsak Mi akıllı TV aparatımıza
stick ile box'un en temel farkını da böylelikle anlamış olduk; tüm YouTube uydur kaydır farklar saymaya uğraşadursun :)
Îyi seneler

Yeni konular

Geri
Yukarı