Çözüldü Mi True Wireless Earbuds Basic S sağdan ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efe Yetimoğlu

Femtopat
Daha önce olmuyordu 4 gün önceye kadar. İnternette gördüğüm resetleme olayını falan denedim yine de olmadı. Adamlarda r yani right olarak gözüküyor Bluetooth'tan bakınca bende normal adı yazıyor. Sağ tarafı ilk açarsam ses geliyor ama 2 dakika sonra sadece soldan gelmeye başlıyor ve ses kalitesi artıyor. Hiç yere düşme falan olmadı. Sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Aşağıdaki videoya göre resetlerseniz sorunun çözülmesi gerek. Çözülürse bildirmeyi unutmayın lütfen.

ScamEmre

Centipat
Yer
Muğla / Fethiye
Bende aynı sorun olduğunda Ses gelmeyen kulaklığa basılı tutarak şarj kutusuna geri koydum ışığı yanana kadar bekledim ve düzeldi. O şekilde deneyebilirsin.

Enes3078

Gigapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
4
Yer
Malatya
Aşağıdaki videoya göre resetlerseniz sorunun çözülmesi gerek. Çözülürse bildirmeyi unutmayın lütfen.

Çözüm
KS
E

Efe Yetimoğlu

Femtopat

Çok teşekkür ederim. İşime yaradı sağ olun 😀
Sadece sağ'yı çıkarıp bir süre deneyin.

Dostum sorunu çözdüm yine de teşekkürler.😄
Bende aynı sorun olduğunda ses gelmeyen kulaklığa basılı tutarak şarj kutusuna geri koydum ışığı yanana kadar bekledim ve düzeldi. O şekilde deneyebilirsin.

Sorunu çözdüm. Emeklerin için teşekkürler. 😁

Yukarı