Çözüldü Mi True Wireless Earphones 2 Basic çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gevezemirket95

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaş merhaba. Mi True Wireless Earphones 2 Basic kulaklık kullanıyorum. Sol kulaklık uyum sağlamıyor hatta çalışmıyor. Resetlemeyi, eşleştirmeyi denedim ama fayda etmedi. Farklı bir çözüm yolu var mıdır? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Bu arada kulaklık başka cihazda sorunsuz çalışıyor.

Arkadaş merhaba. Mi True Wireless Earphones 2 Basic kulaklık kullanıyorum. Sol kulaklık uyum sağlamıyor hatta çalışmıyor. Resetlemeyi, eşleştirmeyi denedim ama fayda etmedi. Farklı bir çözüm yolu var mıdır? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Bu arada kulaklık başka cihazda sorunsuz çalışıyor.
Arkadaşlar sorunumu sonunda kendi kendime😂 çözdüm 💃💃 benim gibi sorun yaşayanlar varsa bu yöntemi denemekte fayda var. cihazınızın ayarlar-ek ayarlar-erisilebilirlik- işitme kısmında ses dengesini sağ ve sol %50 olacak şekilde ayarlıyoruz ve kulaklığımız ilk günkü gibi çalışmaya başlıyor. Not: Deneme yanılma yöntemi ile sorun çözülmüştür.😅

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı