Mi TV box s 4K vs Xiaomi TV stick 4K

Kampanyada.

Sadece Wi-Fi kullanabilirsin Ethernet girişi yok. Box olması daha az ısınması demek. Bir cihaz ısındığında performansı düşer. Sen gene bildiğini al. Yazdığım cihazlar uzun yıllar Android TV güncellemesi alacak.

Hocam ısınma sorunu Xiaomi Stick'te de oluyor mu?

Nokia TV Box'a baktım. Bütçemin üstünde kalıyor. O yüzden onu alamayacağım.

Aynı cihaza 200 TL fazla vermenin bir anlamı yok. A101'den almak daha mantıklı.

Bir problem durumunda ilgilenirler mi, ve garanti halinde tekrar A101'e götürmem gerekiyor değil mi?

Hocam ısınma sorunu Xiaomi Stick'te de oluyor mu?

Nokia TV Box'a baktım. Bütçemin üstünde kalıyor. O yüzden onu alamayacağım.

Bir problem durumunda ilgilenirler mi, ve garanti halinde tekrar A101'e götürmem gerekiyor değil mi?
Botechede bakabilirsin.

Screenshot_7.png

Teknosa mağazasından almayı düşünüyordum. A101'de görünce acaba burdan mı alsam dedim. Teknosa'da 1300tl. Sizce hangisi daha sağlam olur
Daha sağlam diye birşey yok. Sonuçta garanti belgesi var. Bir sorun olduğunda aynı haklara sahipsin. Sadece dikkat et ki iade edilmiş cihaz olmasın.

Son düzenleme:
orasını bilmiyorum ama ethernet herzaman wifiden daha iyidir :)
Eskidendi o.

Veya.

Mi Box'tan uzak dur derim. Hemde Sony TV! Yolladığım her 2 cihazda lisanslı yani Full HD izlersin Netflix'i. Diğer cihazlarda bu çözünürlükte izleyemezsin. Artı botech cihazı 5 yıl Android güncelleme garantisi veriyor.

Bende botech wzone veya homatics box Q almayı düşünüyorum ama arayüz olarak Android yazıyor. Android TV yükleme şansım var mı? Android arayüzü şahsen çok kötü sanki 10 yıl öncesinin gibi görünüyor.

Kutu açılmamış olmalı ve jiletininde. Cihazı kurduğundada hiçbir account olmamalı. Hangi cihazı aldığını ve deneyimlerini paylaşır mısın?

Hocam Xiaomi TV stick 4K'yı aldım. Kullanımı kolay ve güzel. İnternete rahat bir şekilde bağladım. Fakat bir sorun var o da görüntü kalitesi. Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama bazen sanki kalite biraz düşüyor. Ama genel olarak alet güzel. Tavsiye ederim.

Eskidendi o.

Bende botech wzone veya homatics box Q almayı düşünüyorum ama arayüz olarak Android yazıyor. Android TV yükleme şansım var mı? Android arayüzü şahsen çok kötü sanki 10 yıl öncesinin gibi görünüyor.

Bu konu hakkında benim bir bilgim yok hocam :)

Geri
Yukarı