MI10T vs OnePlus 8 Pro

Boulite1206

Picopat
Bütçemi biraz daha arttırıp 8 bine çıktım. Mi 10t ile OnePlus 8 Pro arasında kaldım. Mi 10t 2 yıllık cihaz OnePlus ise 3 aydır kullanılıyor. Telefonu oyun odaklı Full ayarlarda kullanacağım. Oneplus ekranında sorun oluyormuş tam emin değilim.

Bütçemi biraz daha arttırıp 8 bine çıktım. Mi 10t ile OnePlus 8 Pro arasında kaldım. Mi 10t 2 yıllık cihaz OnePlus ise 3 aydır kullanılıyor. Telefonu oyun odaklı Full ayarlarda kullanacağım. Oneplus ekranında sorun oluyormuş tam emin değilim.
Tabii ki OnePlus 8 Pro.

OnePlus 8 Pro Artıları;
•Ekran
•Kamera
•OİS
•Suya/Toza Dayanıklılık
•Daha Hafif
•Daha İnce

Mi10T Artıları;
•144Hz Ekran Yenileme Hızı
•33W Hızlı Şarj

Bütçemi biraz daha arttırıp 8 bine çıktım. Mi 10t ile OnePlus 8 Pro arasında kaldım. Mi 10t 2 yıllık cihaz OnePlus ise 3 aydır kullanılıyor. Telefonu oyun odaklı Full ayarlarda kullanacağım. OnePlus ekranında sorun oluyormuş tam emin değilim.

OnePlus 8 Pro almanı tavsiye ederim.

Telefon yurtdışı imeili bir sıkıntı çıkarır mı?

Ekranında yeşil ekran sorunu, amoled yanığı oluyormuş hala tercih edilmeli mi?
AMOLED Yanığı her AMOLED ekran için riskli.
AoD kullanılmamalı,full parlaklık yerine orta seviyelerde tutulmalı.Yeşill ekran sorunu güncelleme ile giderildi.

Telefonu alırken nelere dikkat etmeliyim?
•İMEİ Sorgula.
•Bütün cihaz hesaplarını kontrol et. (OP Account vs.)
•Ekranı kontrol et. Bütün renklerde (ölü piksel,amoled yanığı gibi şeylerler karşılaşmamak için.) (Renklerde ve full parlaklıkta orijinal olup olmadığını anlaybilirsin.)
•Kameraları,ahizeyi kontrol et.
•Parmak izi/yüz tanımayı kontrol et.
•Kasada eğrilik yamukluk,darbe olup olmadığına bak. Eğiklik varsa alma.
•Şarj alıp almadığını kontrol et.

Geri
Yukarı