Mi5s Plus ekrana görüntü gelmiyor

NITRO

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar, tanışımın Android telefonunun ekranı bozuldu, yeni ekran siparişi verdik o da çalışmadı. Telefon çalışıyor açılış sesi falan geliyor sadece ekrana görüntü gelmiyor. Geliştirici seçenekleri kapalı ve ekrandan dolayı erişemiyoruz, USB ile bağladığımızda medya seçeneğini seçemiyoruz, telefondan almamız gerekenleri nasıl alabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakart arızası olabileceğini düşünecektim ama bilgisayar bağladığınızda cihazı görüyorsa anakart arızası değildir. Home tuşu + güç tuşu + ses açma tuşuna aynı anda basılı tutun. Samsung cihazda böyle çözmüştüm.

Anakart arızası olabileceğini düşünecektim ama bilgisayar bağladığınızda cihazı görüyorsa anakart arızası değildir. Home tuşu + güç tuşu + ses açma tuşuna aynı anda basılı tutun. Samsung cihazda böyle çözmüştüm.
TWRP modelini diyorsunuz galiba. Onun için BootLoader özelliğinin açık olması gerekiyormuş galiba, yine de denemekte fayda var. Teşekkürler bilgi için.

Basit bir yöntem olarak görülebilir ama bataryayı da kontrol etmeniz lazım. Elinizde eski bir batarya varsa onunla deneyin. Bende de aynı durumda galaxy s4 var. Tuş aydınlatmaları geliyor. Ekrana dokunarak kilidi açabiliyorum ama görüntü gelmiyor. Çok eski olduğu için çözmeye çalışmadım ama genelde sorduğum kişiler batarya değiştir diyordu. Şuan xiaomi note 9 pro kullanıyorum 1-2 hafta önce kilitlendi root menüsüne girdi. Güç tuşu ve ses kısma tuşu ile çıkabildim. Her yöntemi denemekte fayda var.

Geri
Yukarı