Michael Jackson vs Freddie Mercury

Sabini

Hectopat
Daha fazla  
Sizce hangisi? Kesinlikle özel hayatlarını dahil etmeden yetenek ve performans olarak değerlendirirseniz daha iyi olur. Bence Michael Jackson çünkü sahnede dans edip şarkı söyleyebilmek oldukça zor bir iş ve bunu kusursuz bir şekilde yapıyor ki şu an hala hepimiz onu tanıyoruz fakat Freddie Mercury'nin sesi dünyanın en güçlü sesidir bana göre, inanılmaz güzel şarkıları var mesela Show Must Go On gibi en ufak örnek, Ronaldo Messi karşılaştırmasından örnek vereyim, Freddie İnsanların arasından en iyisi, Michael Jackson insan değil. İkisi de bu dünyadan geçtiği için ve hala dinleyebilip izleyebildiğimiz için çok şanslıyız, düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
MJ, "popun kralı" lakabını sonuna kadar hak etmiş biri iken; FM ise, rock tarihin en karizmatik frontmanlarından biridir. FM'nin yarıştığı kulvarda kimler yok ki? Ozzy O., Lemmy K., James H., Mick J., Bruce D., Robert P., Dio, Rod S., Roger W. vs..

Son düzenleyen: Moderatör:
MJ, "popun kralı" lakabını sonuna kadar hak etmiş biri iken; FM ise, rock tarihin en karizmatik frontmanlarından biridir. FM'nin yarıştığı kulvarda kimler yok ki? Ozzy O., Lemmy K., James H., Mick J., Bruce D., Robert P., Dio, Rod S., Roger W. vs..
Kesinlikle katılmaktayım.
Misal, Kim Bendix Petersen 60 yaşın üstünde olmasına rağmen, ikisini de tokatlar.
Ha?

İkisi de "ikon" olarak tabir edebileceğimiz statüdeler. Ancak icra ettikleri müzik aynı olmadığı için karşılaştırma yapamazsınız. Ronaldo ve Messi örneğini vermişsiniz ama ikisi de futbol alanında rekabet halindeler. Shaquille O'Neal ile Johan Cruyff karşılaştırılabilir miydi? Hayır. Michael Jackson'ı, Madonna ile karşılaştırabilirsiniz. Freddie Mercury'i, Robert Plant ile karşılaştırabilirsiniz.

@@Andar Han
İyi bir King Diamond dinleyicisiysen o zaman bu şarkı hakkında yorumunu merak ediyorum.
Grubun solistinin en büyük ilham kaynağı kim Bendix Petersen'dır. Sence boynuz kulağı geçmiş midir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı