Micro USB devre kartı nerede bulunur?

PandoraEct

Hectopat
Herkese iyi günler diliyorum. USB soket oturmuyordu şarj ederken. Değiştirmek için hava ısıtıcım yok. Komple kartı yenilemek istiyorum. Önceliğim kartın benzeri ya da aynısı olursa iyi olur ama diğer düşüncem jack kısmı olmayan bu tarz bir model var mı? Ben bulamadım anlayan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 4746CDFA-81B5-4EA2-9992-670242644F22.jpeg
    4746CDFA-81B5-4EA2-9992-670242644F22.jpeg
    125,6 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızın modeli nedir?

Düzenleme: Bilgisayar kartı değil galiba. Benim aklıma yatmayan kısım bunlarda SMD değil de, normal lehim yapılıyordu. Yani Arduino Leonardo kartında öyleydi. Kartın altının fotoğrafını atabilir misiniz?

Son düzenleme:
Hocam, kart olarak bulamadım. Soketi var. Alıp, elektronikçide yaptırabilirsiniz.
n11.com'dan JBL Go Bluetooth Hoparlör USB Şarj Soketi seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Hocam, kart olarak bulamadım. Soketi var. Alıp, elektronikçide yaptırabilirsiniz.
n11.com'dan JBL Go Bluetooth Hoparlör USB Şarj Soketi seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
28 lira etmez ki o. Aliexpress'de çok ucuza var. Beklemek istemiyorsa bile Türkiye'de daha ucuza bulunur bence.

Soket 7tl yede var. Başına JBL Yazınca 20 üstüne cıkarmışlar.
Kartı ne için kullanıyorsunuz?
JBL GO2’nin şarj soketi.
Bilgisayarınızın modeli nedir?

Düzenleme: Bilgisayar kartı değil galiba. Benim aklıma yatmayan kısım bunlarda SMD değil de, normal lehim yapılıyordu. Yani Arduino Leonardo kartında öyleydi. Kartın altının fotoğrafını atabilir misiniz?
Yok ikiside değil hocam. Altının fotoğrafını şuan çekemiyorum. Ama sanırım bacakalrını soruyorsunuz bacakalrı çıkmamış alttan.

Sanırım arkadaşımızın dediği gibi parçayı almadan direk bir yere tamirciye telefoncuya yada elektrikciye götürüğ 20-30 neyse verip yaptırmak sanırım. Teşekkürler cevaplarınız için.

JBL GO2’nin şarj soketi.
Bu tarz devreler işe yarayacaktır ama yine lehim yapmak gerekiyor çünkü kabloları karta lehimlemelisiniz.

Geri
Yukarı