Microsoft Activision-Blizzard'ı 68.7 Milyar Dolara Satın Aldı!

• Konuyu başlatan Rens
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 118
  • Görüntüleme 7B
Microsoft Activision-Billizard'ı 68.7 Milyar Dolara Satın Aldı! Oyun dünyasının en büyük satın alması gerçekleşti. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

xbox_tweet.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden bilendin bu kadar? Sanki sana hakaret etmişim gibi, ben burada seninle kavga etmiyorum. Saygılı bir şekilde yazsan mantıklı bir cevap cevap verirdim ama zaman harcamama değmez, bu konuşma şekliyle bu forumda çok barınamazsın.

Sen ciddi ciddi CoD'la Forza'yı aynı seviyede görüp yorum yapıyorsun.
O Activision'ın aptallığı. Merak etmeyin ilk günden Game Pass'e gelecek. Hala oyun satın alınmayacak diye düşünüyorsunuz ama bu sistemde son kullanıcının oyun satın almasına bir şirketin ihtiyacı yok.

Ben biraz da duygusal olarak düşünüyorum CoD aşığı olarak CoD serisi bitme noktasına gelmez umarım bu satın alımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok başarılı bir satın alma fakat bu durum Microsoft'un oyun yapma konusunda ne kadar başarısız olduğunu gösteriyor bence. Sağdan soldan şirket satın alarak Sony'i tahtından etmesi çok zor. Spartacus sistemiyle genişletilmiş PS4 ve PS5 kütüphanesi eklenirse Sony, Xbox'ın kafasına balyozu geçirir.
Tahtından etmek gibi bir niyeti yok. Direkt batırmak için yapılan bir hamle. Exclusive anlaşma için EA Games'i zorladıkları söyleniyor. Bir yandan da T2'yi satın almak istedikleri dile getiriliyor. Blizzard'ı almaya çalıştıkları söylendiğinde alamazlar vs. demiştim. Sonuçta Bethesda kadar küçük bir şirket değil. Ancak parayı vurup aldılar. Artık diğer iddiaların da doğru çıkacağını varsaymaya başladım. Bunlardan biri bile gerçekleşirse Microsoft tarafı fişi çekip bitirir.

Şu an ayrıca Sony'nin liderliği gibi bir durum söz konusu değil. Pazarda lider konum Nintendo'nun. Switch çıktığı günden bu yana PS 4 ve 5 ile Xbox One ve Xbox Series S/X'den daha fazla sattı.

Sadece Mw serisindeki yüzbaşı macmillan>tüm gamepass oyunları +alan wake remastered +breaking bad
:D Ne desem bilemedim, Fanboy olduğunu fark etseydim keşke ilk yazmadan önce, bu zihniyetteyken gelip bana hakaret etmen çok trajik açıkçası. Eğer olur da bu konuda biraz bilgilenmek istersen şu videoyu izleyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı