Microsoft Activision-Blizzard'ı 68.7 Milyar Dolara Satın Aldı!

• Konuyu başlatan Rens
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 118
  • Görüntüleme 7B
Microsoft Activision-Billizard'ı 68.7 Milyar Dolara Satın Aldı! Oyun dünyasının en büyük satın alması gerçekleşti. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

xbox_tweet.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl olursa olsun ama bir an önce olsun :). Zaten mevcut durumdan daha kötü bir senaryo düşünmüyorum. Daha kötü olursa, zaten yok, zaten yok, der geçerim.

Sonunda WoW'u aylık 200TL hatta yer yer kura göre 250-300 TL'e dayanan fiyatlarla oynamak zorunda kalmayacağımız ya da bu parayı vermemek için oyunun hiç zevk almadan seni Gold kasmaya zorlamasının önüne geçilmiş olur. Bizde yıllar oncesinde olduğunu gibi verdiğimiz paraya üzülmeden oyunların keyfini çıkarırız.
Wow'a bence bir ödeme yöntemi gelcektir. Çünkü zaten Game Pass'in ücretinin kendisinden daha çok aylık ödeme yapılıyor, ödeme yöntemi gelmezse MS kendi cebinden mi öder nasıl yaparlar bilmiyorum ama benimde tek isteğim gold kasmamak ya da aylık 214TL vermemek.

Microsoft Activision-Billizard'ı 68.7 Milyar Dolara Satın Aldı! Oyun dünyasının en büyük satın alması gerçekleşti. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eki Görüntüle 1273960

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Worth değil bence.

Arkadaş bu Microsoft bizim dilimizden konuşuyor bea oyun alamayanlar için oyunu ucuza ayağımıza getiriyor gidip büyük firmaları ya da firmaları geçtim toplu oyun yayımcılarını alırsa Game Pass 500 oyunu bile görür ama dediğim gibi bu biraz hayal adamlar tamam zebellah gibi Microsoft ama nerede çokluk orada ***luk olur diye düşünüyorum.

Arkadaş bu Microsoft bizim dilimizden konuşuyor bea oyun alamayanlar için oyunu ucuza ayağımıza getiriyor gidip büyük firmaları ya da firmaları geçtim toplu oyun yayımcılarını alırsa Game Pass 500 oyunu bile görür ama dediğim gibi bu biraz hayal adamlar tamam zebellah gibi Microsoft ama nerede çokluk orada ***luk olur diye düşünüyorum.
Sanki hafif hortladı gibi hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı