Microsoft Azure Ücretsiz Sanal Sunucu

Ruzgar0

Hectopat
Microsoft Azure'den ücretsiz aboneliğimi başlattım. 1200 TL ücretsiz harcayabiliyorum. 1 aylık denemem dolduğunda herhangi bir ücret çeker mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft Azure'den ücretsiz aboneliğimi başlattım. 1200 TL ücretsiz harcayabiliyorum. 1 aylık denemem dolduğunda herhangi bir ücret çeker mi?

Daha önce Azure kullanmadığım için bilmiyorum ancak çekmesini istemiyorsanız asıl kredi kartınız yerine sanal kart oluşturup onu kullanabilirsiniz.

evet bir miktar kartınızdan çeker bazen geri iade ediyor bazen etmiyor ama ne olacak ki? 1 ay boyunca 1250tl lik kupon veriyordu en son baya da makine açıyordun ama microsoftun verdiği sanal hizmetler bana çöp gibi geliyor işinize yarayacaksa hayırlısı

evet bir miktar kartınızdan çeker bazen geri iade ediyor bazen etmiyor ama ne olacak ki? 1 ay boyunca 1250tl lik kupon veriyordu en son baya da makine açıyordun ama microsoftun verdiği sanal hizmetler bana çöp gibi geliyor işinize yarayacaksa hayırlısı
Nasıl bazen çekiyor, bazen çekmiyor? Belli bir düzeni yok mu? Ben alacağım sanal makine. Onun için bu kadar soruyorum. Kusura bakmayın.

Şuan bende kurulu makine. Araştırdığıma göre hesabınıza yükseltme yapmadığınız sürece para ödemiyorsunuz. Her önleme karşın ben de, sanal kartımı girdim.

Bir problem olacağını hiç zannetmiyorum. Site de ilk başta kayıt olurken yazıyor, karttan birşey çekilmeyeceğini. Sadece önlem olarak alıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı