Çözüldü "Microsoft Defender antivirus için güvenlik zekâsı güncelleştirmesi" güncelleme gelmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Günde 1 defa geliyor güncelliyorum fakat bu güncellemeyi nasıl zamanlayabilirim? Ve durmadan günde 1 defa gelmesi normal mi?

Çözüm
Gelmesi normal. Kendini güncel tutuyor. Çok büyük bir güncelleme değil zaten, bence yapın. Zamanlama istiyorsanız etkin saatleri değiştirebilirsiniz.
Gelmesi normal. Kendini güncel tutuyor. Çok büyük bir güncelleme değil zaten, bence yapın. Zamanlama istiyorsanız etkin saatleri değiştirebilirsiniz.

Tamamdır hocam teşekkürler.

Bu arada şunu anladım güncellemeyinde görev yöneticisindeki antimalware service executable RAM kullanımını arttırıyor güncelleyinde düşüyor çok ilginç😁.

Son düzenleme:
@ultraslan1905123456 Hayır, Windows Defender bilgisayarınızda kurulu olduğu sürece güncelleme almaya devam eder.
Bulut tabanli korumayi gercek zamanli korumayi otomatik örnek gonderimi kurcalamaya karşı karşi koruma yi devre disi biraktim defender boyle kapatiliyormus guncelleme gelirmi bunlardan sonra ?

Geri
Yukarı