Rehber Microsoft DreamSpark Kayıt, Kullanım ve Lisans Alma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@loneycool Belge sağlayabilirim kısmına eokul dan aldığınız ders programınızı atmanız yeterli olacaktır.

@loneycool belge sağlayabilirim kısmına öğrenci kimliğinin fotoğrafını da çekip yollayabilirsiniz.

Dreamspark'a Windows 10 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı? Yoksa mevcut windows 8.1 sürümümüze update gelecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Emeğinize sağlık. Detaylı rehber lazım idi. Bir tavsiyede bulunmak isterim. Sizin için zararı yok ise imzanıza eklemenizi öneririm bu rehberi.

Sağ olun. Ne zamandır bu videoyu bekliyordum. Hemen girip ürün anahtarımı aldım ve etkinleştirdim.:)

Peki lise öğrencileri de alabilir mi bu lisansı?
Evet, alabilir. Videoda bunu belirttim.
Harika bir rehber hocam elinize sağlık. Bu arada Windows Embedded 8.1 Industry Pro'nun Türkçe versiyonu yeni çıkmış sanırım veya da ben yeni gördüm.
Düz Windows 8 sürümünden beridir var. Siz görmemiş olabilirsiniz. :)
Comments bölümüne ne yazabilirim. İngilizcem o kadar iyi değilde. Çevirilere de güvenmiyorum, yalnış çeviriyorlar.
Boş bile bırakabilirsiniz.
Eline sağlık Yasin :) Bende almıştım bir tane, duruyor kenarda PC gelince kurulacak inşallah, indirdikten sonra "Windows 7 DVD Tool" ile mi yazacağız ? Rehberlere bakabilirsiniz demişsin, yönlendirebilir misin :)
Teşekkürler. Windows 8.1 için USB hazırlama rehberlerimize bakabilirsin. Bu arada sorduğuna göre konuya ilgili videoları ekleyeyeyim. :)
Dreamspark'a Windows 10 ne zaman gelecek bilgisi olan var mı? Yoksa mevcut windows 8.1 sürümümüze update gelecek mi?
Windows 10 resmen yayınlandığı gibi ya da birkaç hafta sonra ürün yelpazesinde gözükecektir. Ayrıca ilgili bilgi burada:
[Duyuru] DreamSpark ile Windows Embedded 8.1 Industry Pro Alanlar Lisans Anahtarını Yükseltmeyecek! | Technopat Sosyal
Emeğinize sağlık. Detaylı rehber lazım idi. Bir tavsiyede bulunmak isterim. Sizin için zararı yok ise imzanıza eklemenizi öneririm bu rehberi.
Teşekkürler. İmzaya ekleyeceğim rehberleri. Yalnız şuan da rehber/inceleme trafiğim mevcut. İmzayla ilgilenecek çok bir vaktim yok açıkçası. Ama yine de bu öneriyi not ettim bir kenara.

Son düzenleme:
Ben teşekkür ederim. Bazı arkadaşlara rehberi vermek istediğimiz zaman rehberi vermek daha pratik olur. O yüzden önerdim. Kolay gelsin.

Öncelikle rehberiniz için teşekkürler. Ben de bugün başvurumu yaptım. Gelecek e-postayı sabırsızlıkla bekliyorum. :mutlu:

Yeni bilgisayar aldığımızda önce başka bir yazılım yükleyip ardından Dreamspark ile orijinal Win 8.1 edinmek sizce doğru bir karar olur mu? Değilse eğer ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı