Rehber Microsoft DreamSpark Kayıt, Kullanım ve Lisans Alma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dreamspark üzerinden dev center üyeliği nasıl alabilirim. hesabı açtım ama her hangi bir kod gelmedi bu kodu nasıl alabilirim. üniversite öğrencisiyim.

Dev Center üyeliği ücretli alınıyor. Ben çok fazla zorladım şansımı ama Microsoft şöyle diyor: "Ya canlıyı gösterirsin veya Üniversitenin ilgili bölümü baştan verdiyse onun hakkıyla girebilirsin." Alternatifi yok. :(

Merhaba. Arkadaşımla beraber onun bilgisayarına indiriyoruz ama arkadaşım biraz temkinli davranıyor. 'Sitesi İngilizce indirme yeri ve yöneticisi İngilizce' diyor. Benimde kafamı karıştırdı. Fotoğraf altta sizce de bir yanlış yok değil mi? Sistem dili Türkçe olacak şekilde rehberdeki gibi yaptım.
@SypeR

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    29,3 KB · Görüntüleme: 192
Bütün mesajları okuyamadım ama daha önce 8.1 64 bit türkçe versiyonu indirmek için downloada basınca

The file location does not exist or you do not have permission to save to that folder. Click the Browse link to select a different location.

şeklinde bir hata alan ve çözen oldu mu. Yada çözümü bilen? Bu arada farklı bir çok yere indirmeyi denedim pc de inmiyor nedense.

.sdc uzantılı indi. Bunu nasıl kurucam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı