Microsoft Edge kendi kendine sıfırlandı

Tcline

Centipat
Az önce denemek için Internet Explorer açtım ve YouTube'a girmeye çalıştım. Beni Microsoft Edge'e aktardı ve anlamadığım bir şekilde yeniden Edge'i açtığımda sıfırdan kurmuşum gibi hoş geldiniz ekranı falan geldi. Tüm yer imlerim ve uzantılarım durmasına rağmen kayıtlı olduğum tüm siteler falan gitmişti. Neden olabilir?

RamooY

Picopat
Yer
Nevşehir
Sanırsam Edge bu günlerde biraz sıkıntılı. Aynı sorun bende ve birkaç kişidede olmuş. Ayrıca birden aşırı yavaşladı hatta dün konusunu açmıştım. Şu an Chrome kullanıyorum.

AJFA

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
7
Yer
Bornova, İzmir
Yakın zamanda göz atma verilerini temizlediniz mi? İşaretlediğim seçenek sağ olsun, bir iki defa bende de sıfırlanmıştı. Belki sizde de bu seçenek sebep olmuş olabilir.
Adsız.png

m3081

Centipat
Makaleler
2
Yakın zamanda göz atma verilerini temizlediniz mi? İşaretlediğim seçenek sağ olsun, bir iki defa bende de sıfırlanmıştı. Belki sizde de bu seçenek sebep olmuş olabilir.

Hayır o seçenek eski Edge'deki(chromium olmayan Edge) her şeyi siliyor o seçeneği işaretleyince eski Edge 2 saniyeliğine açılıyor her şeyi siliniyor kapanıyor.

1614876556394.png

m3081

Centipat
Makaleler
2
Az önce denemek için Internet Explorer açtım ve YouTube'a girmeye çalıştım. Beni Microsoft Edge'e aktardı ve anlamadığım bir şekilde yeniden Edge'i açtığımda sıfırdan kurmuşum gibi hoş geldiniz ekranı falan geldi. Tüm yer imlerim ve uzantılarım durmasına rağmen kayıtlı olduğum tüm siteler falan gitmişti. Neden olabilir?

Sanırım bu seçeneği açmışsınız.

1614876911494.png

Sanırım bu açık ve böyle seçili o yüzden olmuş olabilir.

1614876958667.png

Yukarı