Microsoft Edge Legacy'i yüklemenin bir yolu var mı?

Windows11Fan

Decapat
Daha fazla  
Ben bunu denedim; C:\Program Dosyaları (x86)\Microsoft\Edge ve Edge Update'i sildim ve sonra da Legacy'i açtım ama açılışta kapandı. Başka yolu var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun ne yazık ki tek bir yolu var. O da Windows'un 2004 yada daha eski sürümlerine dönmen ile olur. Windows 10 2004'ü kurup güncelleştirmeleri kapatırsan UWP Edge'e geri dönebilirsin.

(Ben de eski sürümünü daha çok seviyorum. Tasaımı akıcılığı vs. çok güzel ancak ben Windows 11'e geçtiğim için kullanmamın imkanı yok :( )

Bunun ne yazık ki tek bir yolu var. O da Windows'un 2004 ya da daha eski sürümlerine dönmen ile olur. Windows 10 2004'ü kurup güncelleştirmeleri kapatırsan UWP Edge'e geri dönebilirsin.

(Ben de eski sürümünü daha çok seviyorum. Tasaımı akıcılığı vs. çok güzel ancak ben Windows 11'e geçtiğim için kullanmamın imkanı yok :( )

Evet. Ben de dün Teknosa'da bilgisayrlara bakarken gördüm 1903 sürümü yüklü bilgisayarda Edge Legacy vardı onu açtım tasarımı çok güzeldi. Ben 1903 sürümünü yüklemeye karar verdim.

Güncelleme almayan bir tarayıcı kullanmak çok zararlı. Lütfen ölmüş projelere gönül vermeyi bırakın. İşletim sistemi ve tarayıcıları güncel tutun ve kullanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı