Microsoft Edge sürüm değişiminden sonra düzgün çalışmıyor

TRarthur

Hectopat
Merhabalar. Windows 10'dan Windows 11'e geçiş yaptım. Microsoft Edge'e girdim, hesabıma girdim girmesine ama önceki hesabımla şimdikinin alakası yok.

1634575402173.png

Mesela bu fotoğraftaki yuvarlakla işaretlediğim alan çok farklıydı. Ayrıca kaydettiğim parolaların hepsi gitmiş. Ne yapacağım?

Merhabalar. Windows 10'dan Windows 11'e geçiş yaptım. Microsoft Edge'e girdim, hesabıma girdim girmesine ama önceki hesabımla şimdikinin alakası yok.

Eki Görüntüle 1192427

Mesela bu fotoğraftaki yuvarlakla işaretlediğim alan çok farklıydı. Ayrıca kaydettiğim parolaların hepsi gitmiş. Ne yapacağım?
Logosu falan filan herşeyi değişmişti 2-3 yıl önce siz güncellememişsiniz. Günaydın.

Win 10 da kullanırken verileri eşitleyi açmış mıydınız? Açtıysanız Edge ayarlarına girin verileri eşitleye basın.

Win 10 da kullanırken verileri eşitleyi açmış mıydınız? Açtıysanız Edge ayarlarına girin verileri eşitleye basın.
Veriler her zaman eşitlenmiş olarak gözüküyordu. Her şeyin başında ilk başta Google kullanıyodum, Edge'ye geçince Google'den verileri kopyala dedim, her zaman Edge'de eşitleme açıktı. Neden böyle oldu bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı