Microsoft Edge vs Google Chrome ?

Chrome daha iyi, Edge'yi denedim ama daha onda 2 farklı sekmeyi tek sekme yapamıyoruz ve bir bazı şeyler Chrome göre kötü.

Hız olarak büyük bir aşama katetmişler ancak gerek eklenti desteği gerekse alışkanlıktan dolayı Chrome'un halen bir tık gerisinde kalıyor.

Chrome diye zırvalayanlara takma bazıları windows 10 a geçemeyip forumda egosunu bastıran çocuklar (onur aydın hariç tabii ki eklenti desteğinde chrome önde gerçekten). testlerde edge nin motorunun chromeye göre çok daha hızlı olduğu görülüyor. 9 yıllık bilgisayarımda bile bu hızı farkedebildim. Kullanımı da çok kolay ayrıca.

Edge yi kullandım fakat chrome daha üstün pratikte daha hızlı chrome u tek geçerim

Biraz alışkanlığa önem veren bir toplumuzdur. Mesela Pepsi, Dünyada en fazla satandır. Ama ülkemizde Cola çok satar. Bunun gibi bir çok örnek vardır. Bence Edge, çok kullanışlı ve başarılı bir tarayıcı olmuş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı