Microsoft Edge'de Google dökümanları, slaytları ve e-tabloları çevrimdışı kullanma

unnamedington

Megapat
Makaleler
27
Microsoft Edge internet tarayıcısında Google dökümanlar, slaytlar ve e-tablolar'ı çevrimdışı olarak çalıştırabilip kullanmak mümkün müdür? Bildiğim kadarıyla Google Chrome'da böyle bir sorun yok. Çevrimdışı olarak da kullanılabiliyor. Fakat Microsoft Edge'de Google Dokümanlar Çevrimdışı eklentisini kurmaya çalıştığımda herhangi bir şekilde çalışmıyor. (Büyük ihtimalle kendi internet tarayıcılarına çekmelerinden dolayıdır.) daha önceden de Microsoft Edge'de Google keep eklenti sorunu adlı bir konu açmıştım. Fakat galiba bu konu hakkında bilgisi olan yok diye tahmin ediyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu uzantılar sadece Chrome çalışacak şekilde yapılıyor. Maalesef bu uzantıları kullanmak için Chrome kullanmaktan başka çareniz yok. Ya da bu uzantıların Edge tarafındaki alternatiflerine bakabilirsiniz.
Google keep yerine One note uzantısını kullanabilirsin.

Bugün Google Dokümanlar Çevrimdışı eklentisini, Microsoft Edge Sürüm 84.0.522.48 beraberinde uyumlu bir şekilde çalıştırabiliyorum. Herhangi bir sorun yaşamamaktayım. Büyük ihtimalle inatlarından vazgeçmişler.

Cevrimdisi.png

Microsoft.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı