Microsoft Flight Simulator'ı Logitech Kol ile oynayabilir miyim?

Logitech kol derken Logitech Extreme 3D Pro modelini mi kast ediyorsunuz? Öyle ise oynayabilirsiniz. Tak-çalıştır olarak kullanılıyor zaten. Ben de kullanıyorum, kullanması çok rahat.

Logitech kol derken Logitech Extreme 3D Pro modelini mi kast ediyorsunuz? Öyle ise oynayabilirsiniz. Tak-çalıştır olarak kullanılıyor zaten. Ben de kullanıyorum, kullanması çok rahat.
Normal F710'dan bahsediyordum ama oyunu arkadaşımın bilgisayarında oynamaya kalkınca vazgeçtim uçak uçurmayı anlamam benim 1 yılımı alır sanıyorum.

Yok hocam, kolay aslında. Ben Logitech Extreme 3D Pro kullanmadan önce dandik bir gamepad kullanıyordum, büyük uçakları uçurması rahat fakat küçük uçaklarda zorlanabilirsiniz. "Simülasyon" niyeti yerine eğlenmek için oynayabilirsiniz benim gibi.

Yok hocam, kolay aslında. Ben Logitech Extreme 3D Pro kullanmadan önce dandik bir gamepad kullanıyordum, büyük uçakları uçurması rahat fakat küçük uçaklarda zorlanabilirsiniz. "Simülasyon" niyeti yerine eğlenmek için oynayabilirsiniz benim gibi.
Şunu anlayamadım, bir yerden sonra kolu sürekli aşağıya çekmek zorunda kalıyorum çünkü uçak kafayı direk yere doğru yatırıyor. Oyunun dinamiklerine hakim olamıyorum.

Uçak hızı düşük ise burnu aşağı düşebilir. Oynadıkça alışırsınız. Training kısmı da var hatta.

Yeni konular

Geri
Yukarı