"Microsoft hesabı sorunu: Büyük ihtimalle parolanız değişti." bildirimi

koXahar

Decapat
Bilgisayara ara ara "Microsoft hesabı sorunu: Büyük ihtimalle parolanız değişti." diye bildirim çıkıyor, tıklıyorum bazen şifremi girmemi istiyor bazen tıklar tıklamaz düzeliyor. Sorun nedir ve nasıl çözülür acaba?

Tahminimce bir yerden oyun satın almak istediniz ancak muhtemelen o oyunu bulunduran aile paylaşımlı hesaplardan birisini satın aldınız. Daha detaylı bilgi verilirse iyi olur.

Tahminimce bir yerden oyun satın almak istediniz ancak muhtemelen o oyunu bulunduran aile paylaşımlı hesaplardan birisini satın aldınız. Daha detaylı bilgi verilirse iyi olur.
Hayır dediğiniz türde bi oyun almadım. Antivirüs aldım en son onu da tek hesaplı aldım. Ama bu uyarı antivirüs almadan da geliyordu diye hatırlıyorum artık sık gelmeye başladığı için sorma ihtiyacı duydum.

Hayır dediğiniz türde bi oyun almadım. Antivirüs aldım en son onu da tek hesaplı aldım. Ama bu uyarı antivirüs almadan da geliyordu diye hatırlıyorum artık sık gelmeye başladığı için sorma ihtiyacı duydum.
Bana da oluyordu. Formatladım geçti. Sebebini hiç anlamadım. Dediğin gibi ara sıra sağ altta bildirim şeklinde geliyordu.[/QUOTE]

Bu sorunla bende sık sık karşılaşıyorum. Tıklayıp Pin girince düzeliyor ama bilgisayarı sonraki açışımda tekrar bu bildirim çıkıyor. Çözüm bulabildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı