Microsoft hizmet sözleşmesi değişikliği maili gönderdi

birazsorumvar

Centipat
Selamlar, Microsofttan kullandığım ürünler ile ilgili bir hizmet sözleşmesi değişikliği maili aldım. Ama ben bir hizmet kullandığımı veya satın aldığımı veya abonelik başlattığımı hatırlamıyorum. Bu kullanmakta olduğum ürünlere nereden bakabilirim? Veya aboneliği nereden iptal edebilirim?

Selam, Microsoft'tan kullandığım ürünler ile ilgili bir hizmet sözleşmesi değişikliği maili aldım. Ama ben bir hizmet kullandığımı veya satın aldığımı veya abonelik başlattığımı hatırlamıyorum. Bu kullanmakta olduğum ürünlere nereden bakabilirim? Veya aboneliği nereden iptal edebilirim?

Belki daha Windows 7 zamanında alıp iptal etmişinizdir oda algılayıp atmıştır. Büyük bir sorun teşkil etmiyor yani.

Belki daha Windows 7 zamanında alıp iptal etmişinizdir oda algılayıp atmıştır. Büyük bir sorun teşkil etmiyor yani.
Windows 7 kullanmadım hiç, kullandığım zaman oldu ama micorosft hesabım yoktu o zamanlar.

Böyle bir mail gelen başka biri oldu mu? Skype OneDrive falandır belki diye düşünüyorum ama diğer microsoft hesabıma bu mail gelmemiş.

Windows 7 kullanmadım hiç, kullandığım zaman oldu ama micorosft hesabım yoktu o zamanlar.

Böyle bir mail gelen başka biri oldu mu? Skype OneDrive falandır belki diye düşünüyorum ama diğer microsoft hesabıma bu mail gelmemiş.
Dikkate almayın. Ay sonu bakın para çektiyse iletişime geçin. Yardım ederler muhtemelen.

Mailin ssini atar mısınız?
Atamıyorum ama kısaca demek istediği şu. E-postayı alma sebebim Microsoft'un hizmet sözleşmesi değişikliği yapmasıymış. Bir veya daha fazla Microsoft ürünü veya hizmeti kullandığımdan dolayı yollanmış, ama hangi ürünü veya hizmeti kullandığım hakkında bir fikrim yok.

Atamıyorum ama kısaca demek istediği şu. E-postayı alma sebebim Microsoft'un hizmet sözleşmesi değişikliği yapmasıymış. Bir veya daha fazla Microsoft ürünü veya hizmeti kullandığımdan dolayı yollanmış, ama hangi ürünü veya hizmeti kullandığım hakkında bir fikrim yok.

Microsoft hesabınız var ise gönderilmiştir.

Geri
Yukarı