Microsoft, Konami ve Sega’yı Satın Almayı Planlıyor

Ama bunun nedeni Bedrock'ta oyun içi satın almalar var ve oradan daha fazla para kırıyor Microsoft 🙃. Bu yüzden oraya daha fazla yükleniyor ama yüklenmesi iyi çünkü Bedrock, her güncellemeyle daha iyi oluyor.

Hayır telefondaki Minecraft ile neredeyse aynı olduğu için çapraz platform desteği var ve RTX de Java da olamıyormuş yanlış hatırlamıyorsam çünkü Java da DirectX yokmuş.

Zaten şu an Nintendo'nun tek dayanağı Nintendo Switch bence. Oynamak için el konsolu aldırtan oyunların PC'ye çıkması durumunda, Nintendo zaten tek gelir kaynağını kaybedecek.
Adamların elinde oyun dünyasının en büyük markası olan Pokemon var. Batmazlar. Wii U gibi bir konsolda bile batmadı adamlar. PC'ye çıksa inan bana oyunlar çok daha fazla satılır.

Adamların elinde oyun dünyasının en büyük markası olan Pokemon var. Batmazlar. Wii U gibi bir konsolda bile batmadı adamlar. PC'ye çıksa inan bana oyunlar çok daha fazla satılır.
Keşke Ocarina Of Time gibi bir başyapıtı PC'ye getirse idi Nintendo. N64 gibi eski konsollara özel çıkmış olması üzücü.

Microsoft çoğu şeyi eline yüzüne bulaştırdığı için.
İnsanlar oyunlar için konsol alıyor. Haliyle de bu işten kârlı çıkacak. Basit bir heves gibi durmuyor. Konsolların bir gerçeği bu durum.

O firmalara da güzel bir bütçe oluşturur. Oyun kalitesi ve çeşitliliğini artırma ihtimali yüksek. Xbox’ın özel oyunu kısıtlı. O konuda da elleri güçlenmiş olur.

İşin özü; her türlü olumlu bir gelişme bence. Microsoft’un WP atağı ve onu kasıtlı olarak bitirmesi dışında diğer işlerini severim genel olarak. Ellerinden iş geliyor ama finansal olarak mantıklı gelmezse bitiriyorlar. Bu olay biraz farklı.

Hocam benim mesajımı yanlış anlamış bir arkadaş ben o mesajı biraz açıklayarak anlatayım evet Linux güzel ve hafif bayağı gelişme potansiyeli var bende biraz seviyorum ama büyük şirketler seviyorum sevmiyorum mantığıyla hareket etmezler.

Geri
Yukarı