Microsoft Office 2013 etkinleştirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar bugün bir sunu hazırlamam gerek ama deneme süresi bittiği için kullanamıyorum office programlarını.

Nasıl etkinleştirebilirim ? Microsoft Office 2013

Deniyorum...

- - - Güncellendi - - -

Ya programı indirdim ama nasıl etkinleştireceğimi bilmiyorum.

- - - Güncellendi - - -

Yok ya olmuyor, 2010'mu indirsem acaba.

- - - Güncellendi - - -

Ya Office 2010 linkini atabilir misiniz ? Kafa allak bullak oldu, onu bile bulamıyorum artık.

Çok açıklayıcı oldu bu. "Olmuyor"... Dur sana "Resimli Anlatım" yapayım zira yeni nasil yazınca anlamıyor :)

İlk olarak programı indirip bir klasöre çıkarıtyoruz. Böyle bir şey oluyor:

o9aGkUu.png

Şimdi buradaki Exe dosyasına çift tıklayıp çalıştırıyoruz:

R7Eldkg.png

Altta Settings'in aynında solda iki buton var. Bunlardan soldaki Ofis simgesine tıklıyoruz:

JOqPYyO.png

Şimdi bu ana pencereden hangi pencereye geçiyor olabiliriz? Activation olabilir mi?

TbIEzg6.png

Buradan da hangi butona basıyor olabiliriz? Yeşil EZ-Activate olabilir mi? Ta kendisi!

Recep abi yapma böyle :D Elbette bu kadarını yaptım kendim. Ama aktifleşmiyor. Hata alıyorum EZ-Activat butonuna basınca. Aşağıdaki siyah kısımda hata mesajı yazıyor.

- - - Güncellendi - - -

Şimdik Office 10 kuracağım ve onda deneyeceğim. İnternetteki videolarda dediğiniz gibi yapınca hata mesajı vermiyor, başarıyla aktifleşiyor ama bende olmadı nedense.

- - - Güncellendi - - -

Tamamdır, hallettim. Demekki önceden indirdiğim aktivatörde bir problem vardı. Ben denedim her yolu, programın nasıl kullanıldığını falan araştırdım zaten ama olmayınca olmuyor dedim, ondan yani .D

bSo98ga.jpg

Bu anlatılanlar yasal mı ?
Forum kurallarına uygun mu ?
Yoksa technopat.net crack işine onay mı verdi ?
İlginç (!)

Bu anlatılanlar yasal mı ?
Forum kurallarına uygun mu ?
Yoksa technopat.net crack işine onay mı verdi ?
İlginç (!)
Yazılan tarihte forumda yasal olmayan paylaşımlar yasak değildi(Açıkça). 1/2 ay önce bu kuralı getirdik ve şuan link paylaşımı ve açıklayıcı anlatımlar yasak ancak bildiri kısıtlı olarak serbest.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı