Microsoft Office hesabı kapatılmıyor ve para istiyor

moonandsun

Kilopat
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhabalar, ben Online ödevler için Microsoft Office'i 1 aylık ücretsiz almıştım. Fakat tarihi geçmiş, abonelik başlamış. ininal kart verdiğim için ve kartta boş olduğu için çekememiş parayı. Şimdi bende bu aboneliği iptal ettirmeye çalıştım fakat adımları uygulayınca bile iptal ettirme seçeneği bende çıkmıyor, ödemediğim için. Sizce ne yapmalıyım? Direkt Microsoft hesabını bu iş için açtığımdan dolayı ve aboneliği iptal ettiremediğimden dolayı direk hesabı kapatayım dedim ama o da 3 ay verdi ve 3 ay sonra kapanacak. Başıma bir iş açılmasından korkuyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Sizce Microsoft'a mesajmı atayım?

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-01-28 14.53.14.png
    Ekran Resmi 2021-01-28 14.53.14.png
    106,4 KB · Görüntüleme: 48
Xbox Game Pass'te iptal etmeyi unutmuştum ve Ininal'de para olmadığı için 140TL'yi çekememişti. Mecburen parayı istiyorlardı, eğer ödemezsem Microsoft hesabımın bloke olacağını ve oyunlarıma erişim sağlayamayacağımı belirtmişlerdi. Böyle bir derdiniz yoksa ödememe durumunda Office için ne olacağını tam bilmiyorum. Müşteri Hizmetlerini aramanız faydalı olabilir.

İninal'ınıza 640₺ yüklemedikçe parayı kesmez 3 ay sonra kapatırsınız sorun olmaz.
Umarım..
Xbox Game Pass'te iptal etmeyi unutmuştum ve Ininal'de para olmadığı için 140TL'yi çekememişti. Mecburen parayı istiyorlardı, eğer ödemezsem Microsoft hesabımın bloke olacağını ve oyunlarıma erişim sağlayamayacağımı belirtmişlerdi. Böyle bir derdiniz yoksa ödememe durumunda Office için ne olacağını tam bilmiyorum. Müşteri Hizmetlerini aramanız faydalı olabilir.
Çok teşekkürler inşallah game pass aboneliği gibidir. Buraya bazılarının daha cevap yazmasını bekleyeceğim ve duruma göre müşteri hizmetleri ile temasa geçeceğim.
Arkadaşlar dün olan desteğiniz için teşekkür ederim. Microsoft ile konuştum ve hesabı iptal ettirdiğim için hiç bir problem yokmuş. 90 gün içinde kendi kendine kapanacakmış. Çok rahatladım :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı