Microsoft Office Orijinal Ücretsiz İndirme

smithblacksmith

Kilopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Merhaba,
Bu konularda korsana yönelmemeniz amacıyla bu rehberi hazırlama gereği duydum.
Eğer öğrenci ya da öğretmenseniz "Microsoft eğitim" ücretsiz lisans veriyor eğitim hayatınız boyunca. Neyse sadede gelelim;
Google'a "Microsoft öğrenci" yazdığınızda "Okullar ve öğrenciler için ücretsiz..." şeklinde arama sonucu çıkacak.
Buraya okulunuzda aldığınız "edu.tr" uzantılı mail hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.
Edu hesabı almak için ise okulunuzun "öğrenci işleri" kısmıyla irtibata geçin.
Sonraki ekranda öğrenci ya da öğretmen hangisi iseniz onu işaretleyin.

1617961596860.png

Daha sonraki aşamada hesabınızı oluşturun.
Office 365 Online sitesine yönlendirileceksiniz.
Sonrasında sağ üst köşede "Office uygulamasını yükleyin" seçeneğine basıp "diğer yükleme seçenekleri" tıklayın.

1617961805280.png

Açılan pencerede görselde ilettiğim yerlere tıklayıp uygulamayı ücretsiz bir şekilde "eğitiminiz için" kullanabilirsiniz.

1617961896207.png

Dipnot: Windows sürümünüzde önceden yüklü MS Office uygulamaları varsa herhangi bir sorun olmaması açısından yükleme yapmadan önce silmeniz daha sağlıklı olur. Umarım işinize yaramıştır...

Dosya Ekleri

• 1617961307109.png
    1617961307109.png
    65,1 KB · Görüntüleme: 90
Merhaba,
Bu konularda korsana yönelmemeniz amacıyla bu rehberi hazırlama gereği duydum.
Eğer öğrenci ya da öğretmenseniz "Microsoft eğitim" ücretsiz lisans veriyor eğitim hayatınız boyunca. Neyse sadede gelelim;
Google'a "Microsoft öğrenci" yazdığınızda "okullar ve öğrenciler için ücretsiz..." şeklinde arama sonucu çıkacak.
Buraya okulunuzda aldığınız "edu.tr" uzantılı mail hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor.
Edu hesabı almak için ise okulunuzun "öğrenci işleri" kısmıyla irtibata geçin.
Sonraki ekranda öğrenci ya da öğretmen hangisi iseniz onu işaretleyin.

Eki Görüntüle 965723

Daha sonraki aşamada hesabınızı oluşturun.
Office 365 Online sitesine yönlendirileceksiniz.
Sonrasında sağ üst köşede "Office uygulamasını yükleyin" seçeneğine basıp "diğer yükleme seçenekleri" tıklayın.

Eki Görüntüle 965726

Açılan pencerede görselde ilettiğim yerlere tıklayıp uygulamayı ücretsiz bir şekilde "eğitiminiz için" kullanabilirsiniz.

Eki Görüntüle 965727

Dipnot: Windows sürümünüzde önceden yüklü ms Office uygulamaları varsa herhangi bir sorun olmaması açısından yükleme yapmadan önce silmeniz daha sağlıklı olur. Umarım işinize yaramıştır...

Öğrenci hesabı olmayan öğrenciler ne yapacak. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı