Microsoft Office sürümler arası sıkıntı olur mu?

MrTanrikulu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yarın üniversitede bir sunumum var. Ben sunuyu Office 2013'te hazırlıyorum. Ancak sunacağım yere baktığımda Office 2010 olduğunu gördüm. Bundan dolayı bir sıkıntı olur mu? Sunumumun kötü geçmesini ve zor durumda kalmayı istemiyorum. Bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim.

Aynısını lisede hocama sormuştum. ''2010 sürümünde hazırladığım slayt 2007 sürümünde açılır mı'' diye. Hocam da ''açılmaz'' demişti bana. Ben de şöyle bir yöntem bulmuştum.

Office programında farklı kaydet kısmına tıkladığınızda açılan ekranda ''kayıt türü'' kısmında şuna benzer seçeneklerden birini seçerek slaytın açılmasını sağlarsınız diye umuyorum.

office.jpg

Ben 97-2003 sunusu seçerek açıyordum bütün slaytları. 2013'te olup 2010'da olmayan özellikleri slayta eklerseniz slayt doğal olarak açılmaz.

Sonucu da yazayım yarım kalmasın. Sunum güzel geçti. Video açılmadı, onu da ayriyetten açarak sorunu giderdim. Bazı yazılardaki 2013'te yaptığım parlama vs. efektler gözükmedi. Ufak tefek şeyler yani. Fazla sıkıntı yaratmadı. Görüş bildiren arkadaşlara teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı