Microsoft Pro Intellimouse nasıldır?

LynKox

Kilopat
Microsoft Pro intellimouse Amazon'dan sipariş verdim. iyi mi CS:GO ve Valorant için?

Dosya Ekleri

• images (3).jpeg
    images (3).jpeg
    14,5 KB · Görüntüleme: 82
Son düzenleyen: Moderatör:
Düzeltme: Sensörü PAW3389. Gayet iyi, sorun yaratmaz diye düşünüyorum. Amazon'da kargo ücreti ile 396TL gözüküyor şu an. Sade bir tasarım kullanmışlar. Oyun ve iş için tasarlanmış gibi, zaten zamanında kullanılmış bir mouse'un yenilenmiş hali. Beğendiysen alabilirsin.

Son düzenleme:
PMW3389 sensör var. Nasıl ofis oluyor?

Sensörünün iyi olması oyun oynamak için üretildiği anlamına gelmiyor. Normal şartlarda üretilme amacı iş ve ofis kullanımı için ama "Oyun için kullanabilir miyim?" derseniz size bağlı, ama ben buna vereceğim parayı farklı oyuncu farelerine vermeyi tercih ederim.

Şansa bak, ben de dün aynı şekilde Amazon.de'den Pro Intellimouse siparişi verdim. Eski kasa-güncel teknoloji ikilisini kullanmak keyifli olacak gibi. Sizinki kargolandıysa ne zaman kargolandı ve ne kadara aldınız?
Oyunlar için iyi değil, ofis programları ve internette dolaşma gibi aktiviteler için bu fare.
Yorumunuzda yanılıyorsunuz. İçindeki switchler ve 3389 sensör oyunlarda çok başarılı. Microsoft bunu ayrıca bir oyun faresi olarak da tanımlıyor. Sizin ofis ve internet gezintisi için dediğiniz fare Classic IntelliMouse. Onun üzerindeki BlueTrack sensör oyunlarda ani hareketlerde sapıtıyor. Her yüzeyde çalışması için tasarlanmış.

Şansa bak, ben de dün aynı şekilde Amazon.de'den Pro ıntellimouse siparişi verdim. Eski kasa-güncel teknoloji ikilisini kullanmak keyifli olacak gibi. Sizinki kargolandıysa ne zaman kargolandı ve ne kadara aldınız?

Yorumunuzda yanılıyorsunuz. İçindeki Switch'ler ve 3389 sensör oyunlarda çok başarılı. Microsoft bunu ayrıca bir oyun faresi olarak da tanımlıyor. Sizin ofis ve internet gezintisi için dediğiniz fare classic ıntellimouse. Onun üzerindeki bluetrack sensör oyunlarda ani hareketlerde sapıtıyor. Her yüzeyde çalışması için tasarlanmış.

Merhaba bir haftada ulaştı birkaç gündür kullanıyorum gerçekten mükemmel bir mouse Zowie'den geçtim buna ağırlık ve boyut dışında sensör gerçekten çok güçlü.

Merhaba bir haftada ulaştı birkaç gündür kullanıyorum gerçekten mükemmel bir mouse Zowie'den geçtim buna ağırlık ve boyut dışında sensör gerçekten çok güçlü.
Merhaba, yorumunuz için teşekkürler. Amazon.com.tr'deki ürün sayfasındaki tek Türkçe yorum yapan kişi sizsiniz sanırım. Ben de size bir şekilde ulaşıp yorumlarınızı almak istiyordum iyi isabet oldu. :))

Geri
Yukarı