Microsoft R6 kredisi ödemesi alındı fakat ürün gelmedi

Mur'da!

Hectopat
Bu akşam Microsoft'tan Rainbow Six Siege kredisi aldım. Krediyi göremiyorum ve para kesildi. Adamlara ulaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu konuda da olduğu gibi bu olay Xbox için. Benzer bir durumu 1 hafta önce Apex Legends'da yaşadım. PC için aldım ama Xbox içinmiş. O yüzden direk oyuna gidiyor, kod vermiyor. Oyun Microsoft Store'da da var, direk hesabınıza yüklüyor.

Oyunu konsolda değil de bilgisayarda oynuyorsanız iade etmeniz gerekiyor yaptığınız işlemi. Aşağıdaki linkten iade edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Bu konuda da olduğu gibi bu olay Xbox için. Benzer bir durumu 1 hafta önce Apex Legends'da yaşadım. PC için aldım ama Xbox içinmiş. O yüzden direk oyuna gidiyor, kod vermiyor. Oyun Microsoft Store'da da var, direk hesabınıza yüklüyor.

Oyunu konsolda değil de bilgisayarda oynuyorsanız iade etmeniz gerekiyor yaptığınız işlemi. Aşağıdaki linkten iade edebilirsiniz.

@EgeN7 dostum, nasıl iade edeceğimi bilmiyorum bana yardım edebilir misin?

Attığım linke gidince oturum açın. Sonrasında sayfayı biraz aşağı indirin, orada satın alımlarınızın listesi gözükecek. Para iadesi talebi gibi bir buton var, o butona tıklayıp İngilizce veya Türkçe olarak bu satın alımın Xbox için olduğunu bilmiyordum, geri verilmesini talep ediyorum diyebilirsiniz. Ben her ihtimale karşı İngilizce gönderdim talebi. Türkçe gönderirseniz de sorun olmaz gibi çünkü sayfa zaten Türkçe. 2-3 güne cevap geldi, biraz beklemek gerekiyor. Belki sizinki daha hızlı olur bilemiyorum.

Bende gözükmüyor çünkü ben iadeyi gerçekleştirdim. Ama sizde aşağıdaki yerde gözükecek.

bu.png

Yeni konular

Geri
Yukarı