Advertisement

Çözüldü Microsoft Rewards yalnızca İngilizce desteklenmektedir hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Karan0

Centipat
Merhaba. VPN ile giriyorum dili İngilizce yapmama rağmen bu hatayı veriyor.

Screenshot_20220517-003810_Chrome.jpg

Çözüm
Dil ile olmuyor. Bölge demek istemişler. Yanlış yazmışlar.

"Microsoft Rewards şimdilik yalnızca ABD, birleşik krallık, Fransa, Almanya, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, İrlanda, Brezilya, İtalya, Hollanda, Norveç, İspanya, İsveç, Belçika, Hong Kong öib, Japonya, Meksika ve Tayvan'da sunulmaktadır."

Hayır hocam sayfanın altındaki dil değiştirme butonu ile oluyormuş ben hesap ayarları sandım.

DNA

Picopat

"Microsoft Rewards şimdilik yalnızca ABD, Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, İrlanda, Brezilya, İtalya, Hollanda, Norveç, İspanya, İsveç, Belçika, Hong Kong ÖİB, Japonya, Meksika ve Tayvan'da sunulmaktadır."

KS
KS
Karan0

Karan0

Centipat

"Microsoft Rewards şimdilik yalnızca ABD, birleşik krallık, Fransa, Almanya, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, İrlanda, Brezilya, İtalya, Hollanda, Norveç, İspanya, İsveç, Belçika, Hong Kong öib, Japonya, Meksika ve Tayvan'da sunulmaktadır."

Hayır hocam sayfanın altındaki dil değiştirme butonu ile oluyormuş ben hesap ayarları sandım.

Çözüm
Yukarı