Çözüldü Microsoft Store ''0x80073D0A'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

CanK26

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Xbox Game Pass'ten Doom Eternal indirmeye karar vermiştim. Microsoft Store'dan indirmeye tıkladım şu an tam oyun %100 oldu ve hata veriyor. Hata kodu ise 0x80073D0A ayrıca şimdi fark ettim Xbox Game Pass'in uygulamasına da giremiyorum. Bu hatayı nasıl çözeceğimi bilen biri var mı?

Dosya Ekleri

• 1611254593796.png
    1611254593796.png
    62,5 KB · Görüntüleme: 91
Çözüm
Denetim masasına gel. Arından sağ üstte ki arama kutusuna Windows Defender güvenlik duvarı yaz.

Açılan pencerenin sağ tarafında Windows güvenlik duvarını etkinleştir ya da devre dışı bırak var.

Ona tıkla ve güvenlik duvarını aç.

Böyle bir şey çıktı.

Dosya Ekleri

• 1611263694208.png
    1611263694208.png
    19,4 KB · Görüntüleme: 43
Çözüm

Burada ki gibi yapıp hata kodu 0x80070422'den kurtulmayı dene.

Sorunun güvenlik duvarını aktif edince çözüleceğini düşünüyorum.

Hayır düzelmedi denedim şimdi.
Benim artık gitmem lazım eğer hala önereceğiniz bir şey varsa yazın ayrın sabah bakacağım. Eğer yoksada format atacağım bilgisayara
Size sonsuz teşekkürümü iletiyorum artık her şey çalışıyor sadece bilgisayarı yeniden başlatmak gerekiyormuş teşekkürler iyi forumlar.

Son düzenleme:
Hayır düzelmedi denedim şimdi.
Benim artık gitmem lazım eğer hala önereceğiniz bir şey varsa yazın ayrın sabah bakacağım. Eğer yoksada format atacağım bilgisayara.
Size sonsuz teşekkürümü iletiyorum artık her şey çalışıyor sadece bilgisayarı yeniden başlatmak gerekiyormuş teşekkürler iyi forumlar.

Duşa girmiştim görmemişim.

Rica ederim iyi oyunlar ☺️

Geri
Yukarı