Microsoft Store dosyaları bulunan oyunu tanıtmak

Efe Ergezer

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda bulunan bir problemden dolayı format atmam gerekti, oyun dosyaları elimde var ve Microsoft Store'nin indirmeye çalıştığı klasöre dosyaları kopyalasam bile Steam vb. platformlarda olduğu gibi doğrulama yapmıyor. Aynı dosyaları tekrardan indirmeye çalışıyor. Yaklaşık 80GB veriyi tekrardan indirmek istemiyorum, sizce ne yamalıyım?

Bilgisayarımda bulunan bir problemden dolayı format atmam gerekti, oyun dosyaları elimde var ve Microsoft Store'nin indirmeye çalıştığı klasöre dosyaları kopyalasam bile Steam vb. platformlarda olduğu gibi doğrulama yapmıyor. Aynı dosyaları tekrardan indirmeye çalışıyor. Yaklaşık 80GB veriyi tekrardan indirmek istemiyorum, sizce ne yamalıyım?

Maalesef Microsoft Store'un öyle bir ulaşılabilirliği yok diye biliyorum. Hatta dosyaları bile nerede olduğunu bilmiyorum ben.

Hayır o indiriyormuş gibi yapıyor 3 4 dakika sonra tamamlıyor çünkü dosyalar mevcut. Ben böyle yapıyorum hep.

Microsoft Store'dan indirdiğiniz dosyayı nereden buluyorsunuz? Bende Forza Horizon 4 var yarın öbür gün format atacağım zaman nereden erişim sağlayabilirim dosyaya?

C:\Program Files\WindowsApps burada ama görünümden gizli öğeleri göster yapın ki görebilesiniz.
Microsoft Store'dan indirdiğiniz dosyayı nereden buluyorsunuz? Bende Forza Horizon 4 var yarın öbür gün format atacağım zaman nereden erişim sağlayabilirim dosyaya?

Dosyaları nasıl kopyaladığın önemli tam ismiyle klasör olarak yedeklemiş olman lazım. Eğer öyleyse C:\Program Files\WindowsApps klasörüne at ve mağazadan oyunu indir tıkla başlayınca 2-3 dakikaya kadar tamamen indirmeyi bitirir ve kurar.
kardeş merhaba benim forza 4 aynen böyle oldu bi yardımcı olur musun dosyalar var ama oyun yok

Dosyaları nasıl kopyaladığın önemli tam ismiyle klasör olarak yedeklemiş olman lazım. Eğer öyleyse C:\Program Files\WindowsApps klasörüne at ve mağazadan oyunu indir tıkla başlayınca 2-3 dakikaya kadar tamamen indirmeyi bitirir ve kurar.
dosyalar yerinde duruyor zaten pc değişti ssd aldım diğer diskte aynı yerinde duruyor. Orayı seçip yükleme mi yapayım? birde yükleme başlamıyor :(

Microsoft mağazada şu an böyle bir şey maalesef mevcut değil. Yeniden kurulum yapmak zorundasınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı