Microsoft Store reset yaptıktan sonra geri yüklenmiyor

mirzayefx

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Game Pass'i biraz araştırıyordum ve Xbox App'i yukleme kararına vardım ancak hata veriyordu "something went wrong" gibi hatalar almaya başladım. Sonra ms Store'a giriş yaptım oradan yuklemek istedim orada da artık hiçbir uygulamayi yukleyemiyordum, sonra reset yapmak istedim uygulama ayarlarından ve tamamen silindi sistemimden ancak şimdi de geri yükleyemiyorum.
Windows 10 kullanıyorum bazi forumlarda Windows 11'e geçmeniz gerektiği gibi sorular aldım.
Kısacası tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reseti nasıl yaptınız acaba?
Settings > Apps > Microsoft store uygulamamizin uzerine tiklayinca advanced options sechenegi geliyor oradan yaptim.
butun videolari izliyorum ancak hic bir fayda yok format aticam galiba veya win 11 ye gecicem duzelme ihtimali var diyorlardi forumlarda.
WSReset.exe ise calismiyor bende yani powershell de yapiyorum ancak "you will need a new app to open this ms-windows-store link" diye bir shey karshima cikiyor.

Settings > Apps > Microsoft store uygulamamizin uzerine tiklayinca advanced options sechenegi geliyor oradan yaptim.
butun videolari izliyorum ancak hic bir fayda yok format aticam galiba veya win 11 ye gecicem duzelme ihtimali var diyorlardi forumlarda.
WSReset.exe ise calismiyor bende yani powershell de yapiyorum ancak "you will need a new app to open this ms-windows-store link" diye bir shey karshima cikiyor.
Windows sürümünüz orjinal mi yani modlanmış bir sürüm mü ?

Hocam eğer eskiden bir geri yükleme noktası yaptıysanız o zamana dönün yapmadıysanız benim bildiğim kadarıyla sistemsel bir hata olmuş ama belki çeşitli nedenlerden de olabilir virüs vb. Malwarebytes ile bir tarama yaptırın virüs varsa ondan olabilir yoksa benim bildiğim kadarıyla sistemsel bir hata format gerekir. Uzman arkadaşlar varsa bir bakıp ilgilenebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı