Microsoft Store "Sayfa Yüklenemiyor" sorunu

görkem yılmaz

Kilopat
Daha fazla  
Bugün Forza Horizon 4 Ultimate Edition satın almak için hayatımda ilk kez Microsoft Store'u açtım. Ve oyunun sayfasına girmek istediğimde bana "Sayfa Yüklenemiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyin" diye bir hata verdi. Ufak bir araştırmadan sonra Microsoft hesabımdan çıkış yapıp denemem gerektiğini öğrendim. Bunu yaptığımda oyunun sayfasına girdim. Bu sefer de ''satın al'' kısmına tıkladığımda aşağıda gördüğünüz hatayı aldım. Neden bu kadar çok hata alıyorum ve çözümleri nedir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kronik bir sorun, çoğu kullanıcıda var, halen çözüm üretemediler.
Satın alma işlemini web sitesinden yapın. Mağaza sonrasında açılmasa da oyun açılacak.
Mağazayı geçici olarak açmak için de, bilgisayarınızın bölge ayarını ABD olarak değiştirin.

Kronik bir sorun, çoğu kullanıcıda var, halen çözüm üretemediler.
Satın alma işlemini web sitesinden yapın. Mağaza sonrasında açılmasa da oyun açılacak.
Mağazayı geçici olarak açmak için de, bilgisayarınızın bölge ayarını ABD olarak değiştirin.

Tarayıcıdan girip satın almayı denediğimde de aynı hatayı veriyor. Sanırım yabancı bir siteden kod halinde satın almam gerekecek...

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı