Microsoft Store yükle butonu hatası

İlk önce Microsoft Store yazılımının önbelleğini temizleyiniz. Eğer işe yaramazsa, ayarlar üzerinden Microsoft Store yazılımının verilerini sıfırlayabilirsiniz.

İlk önce Microsoft Store yazılımının önbelleğini temizleyiniz. Eğer işe yaramazsa, ayarlar üzerinden Microsoft Store yazılımının verilerini sıfırlayabilirsiniz.

Hepsini yaptım hatta Microsoft Store'u sildim yine yükledim aynı.

Bu konudaki bulunan yöntemi de deneyebilirsiniz. Eğer yine de çözülmezse, önerevileceğim bir yöntem bulunmuyor. Çünkü Microsoft Store sürekli olarak belirli olmayan hata kodlarını benim de karşıma çıkarıyor ve bildiğim kadarıyla, kesin bir çözümleri de olmuyor.

Bu konudaki bulunan yöntemi de deneyebilirsiniz. Eğer yine de çözülmezse, önerevileceğim bir yöntem bulunmuyor. Çünkü Microsoft Store sürekli olarak belirli olmayan hata kodlarını benim de karşıma çıkarıyor ve bildiğim kadarıyla, kesin bir çözümleri de olmuyor.
benim hizmetlerde stor svc yok ?

@MustafaİRen, depolama hizmeti olarak geçiyor. Tam olarak hangi hizmetten bahsediyorsun?

Konuda onu uygulamam gerektiği yazdığı için.
@unnamedington
Sorunu sistemi geri yükleyerek çözeceğim.

1597609258906.png

Bu hata başlamadan önceki saate alıyorum.
Hata sebebi /sc delete wauserv yazıp Windows Update'u hizmetlerden silmekmiş sistemi geriye alıp çözdüm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı