Microsoft Store'da indirme yaparken "bekliyor" yazıyor

• Konuyu başlatan bRss
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 905

bRss

Hectopat
Merhabalar. Dün oynamak istediğim oyunu açtığımda açılmadı ve güncellemesi olduğunu fark ettim ki güncellemeleri otomatik yapıyordu normalde. Yapmaya çalıştım fakat şu anki aynı sorunla karşılaştım. Silip tekrar yüklemeyi denedim yine olmadı. Bilgisayarı yeniden başlattım, mağazayı sıfırladım fakat sonuç olumsuz. Ne yaparsam yapayım resimdeki sorunu aşamıyorum ve her "bekliyor" dediğinde, indirme tuşuna tekrar bastığımda dosyanın boyutu 2MB 2MB artıyor. Sonunda yine "bekliyor" seçeneğine geri dönüyorum. Oyunun boyutu 91GB. Bu arada indirmeye çalıştığım şey güncellemesi değil yukarıda belirttiğim gibi.
2.png
2.png

Benim arkadaşımda da aynı sorun olmuştu. Arkadaşım laptopunu kapatıp açtı ve sorun çözüldü. Tabii ki bu senin de sorunun çözülecek diye bir şey yok bir dene olma ihtimali var.

Benim arkadaşımda da aynı sorun olmuştu. Arkadaşım laptopunu kapatıp açtı ve sorun çözüldü. Tabii ki bu senin de sorunun çözülecek diye bir şey yok bir dene olma ihtimali var.
Cevap için teşekkürler fakat sistemin dosyalarını sıfırlayıp yeni dosyalar eklemesine kadar denedim sonuç hala olumsuz."0x80073CF9" hatanın kodu aynen bu şekilde konuya bakan arkadaşlara belki daha yardımcı olur.

Geri
Yukarı