Microsoft Surface Phone Alınır mı?

Yusuf Furkan BAL

Hectopat
Yer
Yozgat/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Biraz bakındım bu telefon hakkında. Güzel bir telefona benziyor sizce bu gibi bir telefon alınmalı mı?

1533648219301.jpeg

Aslında şöyle bir düşünülünce Windows'u bir telefonda kullanmak gerçekten heyecan verici.

Son düzenleme:
Windows 10 Mobile ile gelirse açıkçası tutunamaz. Market ile bilindik ve güncel uygulama desteği olan bir sistem hazırlaması lazım.

Lumia serileri gerçekten performans anlamında güzeldi ama Youtube kendi uygulaması bile yoktu.
Doğrusu bir bilgisayarı bir telefonda kullanabilmek çok güzel bir hayal. Lumia gibi telefonlar dediğin gibi güçlüydüler ama kabusa dönüştüler.
Benim düşüncem destek verildiği sürece gerçekten iyi yerlere gelebilir.

Hocam bahsettiğiniz telefon Android destekliyor ise fiyatı da uygun olursa alınır. Fakat telefon Windows 10 Mobile ile gelir fiyatı yine uygun olsun alınmaz. Zaten Windows Mobile ile bir çok uygulama desteğini kesti. O yüzden telefonu Microsoft yapsın fakat içine Android koyunca telefon tutar

Microsoft, gayet güçlü güzel ve uygun fiyatlı telefonlar yapıyor. Ancak sonuç her zaman fiyasko. Çünkü geliştirmesi, mağazası tamamlanmamış, sanki BETA aşamasında olan Windows Phone ile geliyor. Evet, işletim sistemi de güzel ancak, marketini büyütememişler.

Biraz bakındım bu telefon hakkında. Güzel bir telefona benziyor sizce bu gibi bir telefon alınmalı mı?

Eki Görüntüle 321561

Aslında şöyle bir düşünülünce Windows'u bir telefonda kullanmak gerçekten heyecan verici.
Windows phone satıştayken bende öyle düşünmüştüm telefonda windows kulanmak heyecan verici olduğunu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı