Microsoft teams dersinde durduk yere küfür edildi

1614635183745.png

Bu sorun kesinlikle bahsettiğiniz gibi bir RAT mı yani yoksa bşakası yapıyor olamaz mı Rat olduğundan emin gibisiniz çünkü
1614635268058.png
CMD ile bazı kodlar araştırdım da bu ADMİN gibi bir şey vardı o silindi yazdığım bazı kodlar sonucunda

Hocam rat denilen zararlı kötü niyetli kişilerin bileti denilebilir. Siz rat içeren dosyaya veya uygulamaya tıkladığınız anda bilgisayarını o kötü niyetli kişi ile paylaşmış olursunuz.

Hocam rat denilen zararlı kötü niyetli kişilerin bileti denilebilir. Siz rat içeren dosyaya veya uygulamaya tıkladığınız anda bilgisayarını o kötü niyetli kişi ile paylaşmış olursunuz.
iyi de hocam sanki kişi beni tanıyor gibi devlet erkanına sövmem elbette ama sanki benim kafamdan benim sohbet ettiğim birisi de benim duygu düşüncelerimi biliyor da art niyetle yapmış gibi ,
iyi de hocam sanki kişi beni tanıyor gibi devlet erkanına sövmem elbette ama sanki benim kafamdan benim sohbet ettiğim birisi de benim duygu düşüncelerimi biliyor da art niyetle yapmış gibi ,
sanki birisi muhalifmiş diğeri bunu biliyormuş gibi devlet erkanına sallamış yazan kişi örneğin x kişisi böyle onu biliyor gibi yazılmış metin bunu beni tanımayan birisi bilebilir mi yani onu soruyorum

Yarın tekrar yaparsa ?

ama bunu bir şekilde anladılar benim yapmadığımı şimdi polis o kişiyi bulursa o kişi ne duruma düşecek yani bunu akıl edemiyor mu yapan kişi - sonuçları büyük olacak yani neden böyle bir şey yapar ki insan aptalca ahmakça
O kişiyi bulmaları imkansıza yakındır. O yüzden o etkilenmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı