Microsoft Türkiye garantili olan ürünlerin garantisini hangi firma sağlıyor?

ugrcngny06

Kilopat
Daha fazla  
Microsoft Türkiye garantili GamePad aldım, garanti sorgulattığım zaman 1 yıl olarak gözüküyor. Ürünün kutusunda İndeks Bilgisayar'ın garanti belgesi var. Bu ürün Microsoft Türkiye garantili mi yoksa İthalatçı garantili mi? Ürünü Itopya'dan aldım. Türkiye ya da İthalatçı garantilidir diye bir şey yazmıyor.

Merak ettiğim bir diğer konu, Türkiye garantili olmayan (ithalatçı) ürünler siteden seri numarasıyla kontrol edilebiliyor mu?

Microsoft hesabı açıyorsun ve garanti durumu kontrolü yazıyorsun oraya seri numarasını girince gamepad hesabınıza tanımlamıyor orada garanti süreci yazar.

Microsoft hesabı açıyorsun ve garanti durumu kontrolü yazıyorsun oraya seri numarasını girince gamepad hesabınıza tanımlamıyor orada garanti süreci yazar.
Dostum okumadan mı yazıyorsun yoksa okuduğunu mu anlamıyorsun?

Yazımın başında ne yazıyor? Garanti sorgulattığım zaman 1 yıl olarak gözüküyor yazmışım. Seri numarasını girmeden nasıl ulaşabilirim acaba bu bilgiye?

Dostum okumadan mı yazıyorsun yoksa okuduğunu mu anlamıyorsun?

Yazımın başında ne yazıyor? Garanti sorgulattığım zaman 1 yıl olarak gözüküyor yazmışım. Seri numarasını girmeden nasıl ulaşabilirim acaba bu bilgiye?
Pardon hocam bi an atlamışım orayı kusura bakmayın. Gamepadler zaten 1 yıllık garanti veriliyor diye biliyorum. Microsoft müşteri hizmetlerini arayıp teyit ettirin isterseniz bir arkadaşım için sormuştuk öyle söylenmişti.

Geri
Yukarı